Jaga seda postitust

17. juulist kehtib Elroni veebist ostetud üksikpiletitele 15-protsendiline soodushind

Alates esmaspäevast, 17. juulist on kõigi Elroni veebist ostetud üksikpiletite hinnad 15 protsenti soodsamad.

Kui seni kehtis veebist ostetud üksikpiletitele 10-protsendiline allahindlus, millele lisandus Elroni sõidukaardi soodustus, siis alates 17. juulist on tavahinnast 15 protsenti soodsamad kõik veebist ostetud üksikpiletid ning Elroni sõidukaardi soodustust eraldi ei arvestata.

„Järjest enam reisijaid eelistab pileti osta internetist – võrreldes eelmise aastaga on veebist ostetud pileteid juba üle veerandi rohkem. Tänu sellele paraneb ka teeninduse kvaliteet rongides, kuna klienditeenindajatel jääb rohkem aega igale sõitjale keskenduda,“ ütles Elroni müügi- ja arendusjuht Ronnie Kongo. „Et piletiost oleks reisijale veelgi kasutajasõbralikum, oleme välja töötamas uut piletimüügisüsteemi.“

Muudatus ei puuduta rongist ostetavate üksikpiletite soodustusi, sealjuures jääb senine 10-protsendiline allahindlus kehtima rongist Elroni sõidukaardiga ostetud piletitele. Ka perioodipiletid veebist ostes endiselt 10 protsenti soodsamad.

Eesti Liinirongid AS on kaubamärgi Elron all tegutsev riigile kuuluv ettevõte, mis pakub kiiret, mugavat, turvalist ja keskkonnasõbralikku ühistransporti elektri- ja diiselrongidega kõigil Eesti rongiliinidel.  2016. aastal tehti Elroni rongidega 6,8 miljonit reisi, mis on 4% rohkem kui 2015. aastal. Käesoleva aasta juunis püsis sõidugraafikus 99,45% elektrirongidest ja 99,81% diiselrongidest.

Jaga seda postitust

Kommenteeri

Sinu meiliaadressi ei avaldata. Nõutud väljade juures on märge *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Vasta: *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kaotatud salasõna

Registreeri