Jaga seda postitust

26. mail saab külastada kunagise Virtsu-Rapla liini raudteejaamu

Laupäeval, 26. mail kutsuvad raudteejaamahoonete omanikud huvilisi endale külla Virtsus, Karusel, Tuudil, Lihulas, Rootsis, Vigalas ja Märjamaal, et tähistada 50 aasta möödumist viimase rongi väljumisest Virtsu-Rapla kitsarööpmelisel liinil.

36 aastat toiminud raudteeliin sai ajalooks 25. mail 1968. aastal.

Praegused jaamaomanikud on suured ajaloohuvilised, nad on kogunud fotosid ja mälestusi nii oma jaamast kui ka kogu raudtee ajaloost. Jaamades on külalistele avatud puhvetid.

Jaamahooneid saab külastada bussiga. Päeva jooksul külastatakse kõiki avatud jaamahooneid ja kella seitsmeks õhtul toob buss huvilised sihtkohta tagasi.

Virtsu-Märjamaa buss alustab Lihula bussipeatusest kell 9.30. Peatused on Virtsus kl 10, Karusel kl 11, Tuudil kl 12, Lihulas kl 13, Rootsis kl 15, Vigalas kl 16 ja Märjamaal kl 17.

Märjamaa-Virtsu buss alustab sõitu Märjamaa bussijaamast kell 9.45. Edasi liigub buss nii: Märjamaa raudteejaam kl 10, Vigala kl 11, Rootsi kl 12, Lihula kl 13, Tuudi kl 15, Karuse kl 16 ja Virtsu kl 17. Mõlema bussi hommikusel väljumisel oodatakse ära saabuv Tallinna buss.

Kellaaeg jaama nime juures näitab sinna saabumise aega ja ekskursiooni algust jaamas.

Osalemine ekskursioonil maksab 5 eurot, mille saab tasuda bussis. Kuna kohtade arv on piiratud, siis eelregistreerimine tagab bussis koha.

Registreerimine telefonil 5151988, Jüri. Täpsem info bussides, jaamahoonetes ja Virtsu kodulehel www.virtsu.ee.

Allikas: Virtsu Arenguselts

Avalehe foto: Karuse vaksal

Jaga seda postitust

Kommenteeri

Sinu meiliaadressi ei avaldata. Nõutud väljade juures on märge *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Vasta: *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kaotatud salasõna

Registreeri