Jaga seda postitust

300 km/h läbi Euroopa – kiirrongipiletid on praegu odavad

Lääne-Euroopa avastamiseks on väga kiire ja mugav moodus rong. Estravel pakub praegu soodsaid pileteid Thalysi kiirrongidele, mis kihutavad kuni 300 km/h.

Kuna rongijaamad asuvad enamasti südalinnas, võid ühelt vaatamisväärsuselt astuda otse rongile ja sellelt maha järgmise turismiatraktsiooni juurde sammud seada.


Thalysi rongid on tuntud oma täpsete sõiduaegade ja kvalitseetse teeninduse poolest. Kõikides rongides on kogu rongi ulatuses saadaval tasuta wifi ning pistikupesad, et laadida oma elektriseadmeid reisi ajal. Sõidu ajal on võimalik lisatasu eest nautida ka laia valikut jooke, kergemaid eineid ja suupisteid Thalys Welcome Bar kohvikus.

Estravelist saad rongipileti juba enne reisi ära osta ja praegu on kiirrongidele saadaval eriti soodsad hinnad valitud marsruutidele Lääne-Euroopas. Kampaaniahinnaga piletid on müügiks kuni 07.06.2017 ja reisimiseks 03.07.–03.09.2017. Soodushinnaga pileteid on piiratud arv.

Kiirrongid teevad üle 50 edasi-tagasi reisi päevas ning ühendavad 17 linna üle Lääne-Euroopa, sealhulgas Brüssel, Antwerpen, Rotterdam, Amsterdam, Liège, Brugge, Gent ja Köln.

Pakkumises toodud hinnad on ühele suunale ja ühele täiskasvanule 2. klassis seisuga 17.05.2017. Hinnad sisaldavad Estraveli käsitlustasu.

Enne broneeringu tegemist tuleb arve tasuda täies ulatuses, kuna broneering on koheselt siduv. Pileteid ei saa peale broneeringu tegemist muuta ega tühistada.

Thalys sooduskampaania näidishinnad

Allpool on vaid mõned näidismarsruudid. Küsi Estravelist pakkumist ka teistele marsruutidele.

Brüssel – Köln/ Köln – Brüssel al 22 €
Brüssel – Pariis/ Pariis – Brüssel al 23 €
Pariis – Köln/ Köln – Pariis al 40 €
Pariis – Rotterdam/ Rotterdam – Pariis al 40 €
Amsterdam – Pariis/ Pariis – Amsterdam al 40 €

2. klassi pileti hinnas sisaldub:

• kindel istekoht rongis
• 2 ühikut pagasit (75 x 53 x 30) ja 1 ühik käsipagasit. Kaalulimiiti seatud ei ole, eeldusel, et reisija suudab oma pagasit ise vedada.
• tasuta wifi

Lisatasu eest:
• toitlustus rongi kohvikus

Jaga seda postitust

Kommenteeri

Sinu meiliaadressi ei avaldata. Nõutud väljade juures on märge *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Vasta: *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kaotatud salasõna

Registreeri