Jaga seda postitust

PRAEGU TELLIDES ODAVAM: Novatours avaldas uued talvesihtkohad

Novatoursi avaldas täna oma läbi aegade suurima talvesihtkohtade valiku. 13. sihtkoha hulgas on mitu uut reisisuunda – Iisraeli tuntumad kuurordid Eilat ja Surnumeri ning Egiptuses Sharm el Sheikh. Esimest korda on Novatoursi reisikavas Vietnam.

Novatours talvesihtkohad:

Iisraeli lõunapoolseimas punktis Eilatis on kõik, mida suurepäraseks puhkuseks vaja: kristallselge vesi, elavad rannad, restoranid, erinevad veespordivõimalused, kõrgetasemelised hotellid, lummav veealune maailm, kõrbeteed, kaamelimatkad ning delfiinidega ujumine.

Iisraelis on võimalik valida puhkusepakett ka Surnumere kuurordis. Seal on ideaalsed võimalused tervise- ja iluprotseduurideks, millega kaasnevad erilised klimaatilised tingimused, hapnikurikas õhk, mineraaliderohke vesi ja termomineraalallikad.

Kanaari saarte kuldne kolmik Tenerife, Lanzarote ja eelmisel talvehooajal klientide südamed võitnud Fuerteventura ootavad puhkajaid endises säras.

Soe Punane meri ja alati külalislahke Sharm el Sheikh ning Hurghada kutsuvad taas palavat ja päikeselist Egiptust avastama.

Araabia Ühendemiraatides (AÜE) on võimalik endiselt avastada pidevalt arenevaid ja üha enam luksuslikkuse poole püüdlevaid emiraate, eesotsas Dubaiga.

Novatoursi talvehooaeg algab 2017. aasta oktoobri esimeses pooles ja lõpeb 2018. aasta aprilli teises pooles. Varajase tellija soodustused juuli lõpuni kuni -50%.

Lisaks madalaima hinna garantii ja broneeringu esimene sissemakse 60 eurot/in. Kiirematele parim valik. Uued sihtkohad leiab siit.

Novatoursi eksootikareisid:

Hooaja üllatajaks võib sel korral pidada Vietnami, mille peamised turismikeskused asuvad Phan Thieti ja Nha Thangi lähiümbruses. Nendes Lõuna-Vietnami provintsides on olemas ehe Aasia värvikirevus ning suurepärased tingimused eksootiliseks puhkuseks parimates randades.

Vietnam meelitab reisihuvilisi suurepärase hinna ja kvaliteedi koosluse, kordumatu eksootika, hea kliima, heatahtlike ja abivalmite kohalikega. Palju kannatusi läbi elanud riigist on saamas uus eksootilise puhkuse Meka, mis rühib jõudsalt järele teistele Kagu-Aasia turistimagnetitele.

Eksootilistest sihtkohtadest on meie reisikavas lisaks veel Tai, Lääne- ja Lõuna-Sri Lanka ning India, Goa ranniku tuntumad puhkepiirkonnad.

Novatoursi eksootiliste reiside hooaeg kestab detsembrist märtsini. Varajase tellija soodustused juuli lõpuni kuni -25%. Lisaks madalaima hinna garantii ja broneeringu esimene sissemakse 60 eurot/in. Kiirematele parim valik. Uued eksootilised sihtkohad leiab siit.

Novatoursi suusareisid:

Juba neljandat aastat järjest on suusahuvilistel võimalus lennata Novatoursi tšarterreisidega Alpi populaarsematele suusanõlvadele – Itaaliasse ja Prantsusmaale. Reisid Prantsuse Alpidesse toimuvad alates 2017-2018 talvehooajast otselennuga Tallinnast Lyoni. Itaalia suunal maandub lennuk endiselt Bergamosse. Kõikidele suusareisidele pakub Novatours ühe ühiku suusapagasit tasuta.

Uuel hooajal on talispordisõpradel võimalus nautida Itaalias suusamõnusid ka päikselises Val di Sole’s, erakordseid vaateid Dolomiidi-Alpidele pakkuvas Paganellas või heade suusaradade poolest tuntud Val Gardena mäesuusapiirkonnas.

Prantsusmaa Alpides lisas Novatours suusakuurortide valikusse ka Alpide ühe suurima talispordikeskuse Alpe d’Huez’i ning ekstreemseid ja looduslikke radu pakkuva Les 2 Alpes piirkonna.

Suusahooaeg kestab 2018. aasta veebruaris ja märtsis. Varajase tellija soodustused juuli lõpuni on kuni -40%. Lisaks madalaima hinna garantii ja broneeringu esimene sissemakse 60 eurot/in. Kiirematele parim valik. Uued suusareisid leiab siit.

Jaga seda postitust

Kommenteeri

Sinu meiliaadressi ei avaldata. Nõutud väljade juures on märge *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Vasta: *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kaotatud salasõna

Registreeri