Jaga seda postitust

7 pöörast hotelli, mille sisu ja välimust saab armastada või vihata

Veidraid ööbimispaiku on terve maailm täis, aga mõned jäävad paremini silma – sest nad on veidramast veidramad. Siin on valik erilistest hotellidest, mida leiab TripAdvisorist.

Inntel Hotels Amsterdam Zaandam

F: TripAdvisor

Inntel on kuulus 4 tärni hotell ja pole ka imestada, et seda teatakse ning kiidetakse. Väljast näeb hotell välja nagu paljudest väikestest majakestest kokku pandud kunstiteos. Seest on hotell üsna moodne. Hotell asub Amstterdami Zaandami vaksali juures, kust kesklinna on rongiga 12 minutit. Ka Schiphol lennujaama on sealt lihtne sõita. Hotellis on 160 tuba. Vaata lisa!

Crane Hotel Faralda Amsterdam

F: TripAdvisor

Ka see kummaline hotell on Amsterdamis. Kraana karkassi sisse ehitatud hotelli sisekujundus on sama pöörane kui väline ilme. 50 meetrit kõrge kraana tipus on avatud verandal mullivann, kust avanevad kaunid vaated. Vaata lisa!

Hotel Jested

F: TripAdvisor

Tšehhis 1960-ndate teises pooles künkale ehitatud tornis on hotell ja restoran. Arhitekt K. Hubacek sai töö eest rahvusvahelise arhitektide ühingu auhinna. Hotellis on arvestatud nii väiksema rahakotiga turistiga kui ka nõudliku maitsega. Kokku on hotellis 40 voodikohta. Seega kõrghoone kohta päris pisike mahutavus. Vaata lisa!

Spitbank Fort

F: TripAdvisor

Spitbanki kindlus on keset merd ja see on unikaalne ööbimispaik nii asukoha kui ka välimuse ja sisu poolest. Londonist on sinna paari tunni tee. Vaata lisa!

Free Spirit Spheres

F: TripAdvisor

Igasugu puu otsa ehitatud majakesed ja onnid on millegipärast populaarsed. Või mis seal ikka imestada – külastaja saab jalad maast lahti, vaade avardub ja väike närvikõdi käib ka asja juurde. Need ümmargused hotellitoad Kanadas metsikus looduses on kinnitatud köitega puude vahele ja seest päris luksuslikud. Vaata lisa!

The Aurora Express

F: TripAdvisor

Alaska tühjusest seesugust hotelli leida on üllatav. Vanast rongist on tehtud vaatamisväärsus, mis oma sisustuse stiili poolest pole on nii ja naa, aga eriline kindlasti. Külastajad kiidavad igatahes taevani. Vaata lisa!

La Balade des Gnomes

F: TripAdvisor

Lihtne, samas pöörane nii seest kui ka väljast. Tasub kindlasti uudistamist, kui Belgiasse asja. Vaata lisa!

Jaga seda postitust

Kommenteeri

Sinu meiliaadressi ei avaldata. Nõutud väljade juures on märge *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Vasta: *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kaotatud salasõna

Registreeri