Jaga seda postitust

Taxify tahab Londonis Uberilt juhte ja kliente üle võtta

Eesti taksotellimisrakendus Taxify alustab Hiina ettevõtte Didi Chuxing toel tegevust Suurbritannia pealinnas Londonis ning on seadnud endale eesmärgi konkurendilt Uberilt tuhandeid juhte ja kliente üle võtta.

Taxify tegutseb 19 riigis ning augusti alguses teatas ettevõte, et maailma suurim sõidujagamisteenust pakkuv platvorm Didi Chuxing ostis nende 13-protsendilise osaluse ning toetab Taxify kasvu Aafrikas ja Euroopas.

ERRi uudisteportaal vahendas Financial Timesi artiklit, milles märgitakse, et nüüd aitabki Didi neil turuosa kasvatada ja juurde võita piirkondades, kus praegu on turuliidriks Uber.

“Didi kindlustab, et Uber ei saaks domineerida,” ütles Taxify asutaja ja tegevjuht Markus Villig.

Didil on Hiina turul 400 miljonit kasutajat ning ta on juba paljudes riikides Uberi konkurentide osalust omandanud. Investeering Taxifysse oli esimene kord, mil hiinlaste ettevõte paigutas raha Euroopa operaatorisse.

Jaga seda postitust

Kommenteeri

Sinu meiliaadressi ei avaldata. Nõutud väljade juures on märge *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Vasta: *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kaotatud salasõna

Registreeri