Jaga seda postitust

7500 LISAKOHTA: Lux Express paneb augustis Pärnu ja Tartu liinidele sõitma senisest rohkem busse

Lux Express paneb seoses Pärnus toimuvate suveürituste ning reisijate arvu kasvuga Tallinna ja suvepealinna vahele sõitma lisabussid.

Alates 1. augustist paneb Lux Express Tallinna ja Pärnu vahele sõitma täiendavad bussid. Lisabussid hakkavad Tallinna-Pärnu suunal sõitma iga päev kell 12.30 ja 15.30 ning Pärnu-Tallinna suunal kell 16 ja 19.

“Pärnu on augustis puhkajate seas väga populaarne ja suvepealinnas toimuvad ka mitmed üritused, mis kasvatavad reisijate arvu veelgi. Võimalusel lisame alati kõrghooajal enam nõutud liinidele lisabusse, sest ilma lisaväljumisteta ei saakski paljud inimesed soovitud bussireisi ette võtta,” selgitas Lux Expressi kommertsjuht Kristiina Mehik.

Reisijate ja lisaväljumiste arv kasvab veelgi 3.-6. augustil, kuna siis toimub Pärnus Weekend Festival Baltic. Festivali toimumise ajal teeb Lux Express veel kaheksa lisaväljumist, mis toob juurde igapäevaselt 448 täiendavat istekohta. See tähendab, et kell 12.30 hakkab Tallinna bussijaamast samal ajal väljuma kolm Lux Expressi bussi ning Pärnust tagasi sõidavad põhibuss ja kaks lisabussi välja kell 16.

Lisabussid ka Tartu ja Tallinna vahele

Ka Tallinn-Tartu liinile paneb Lux Express augustis sõitma täiendavad bussid. Alates 21. augustist kui reisijate hulk kasvab oluliselt seoses tudengite liikumisega, pannakse lisabussid sõitma Tallinn-Tartu suunal kell 12 ja Tartu-Tallinn suunal kell 16. Kuni kuu lõpuni lisandub seega liinile üle 1200 koha.

Kokku lisandub augustis nii Tallinna-Pärnu kui ka Tallinna-Tartu liinile kokku ligi 7500 täiendavat kohta. Piletid Lux Expressi lisaväljumistele on juba müügis, kuid ka vaatamata täiendavatele väljumistele soovitab Lux Express osta bussipiletid soovitud väljumisele võimalikult varakult eelmüügist. Eelmüügist ostes saab klient olla kindel, et soovitud reisile on vabu kohti, mida vahetult enne reisi garanteerida ei saa.

Lisabusside teekond ja sõidugraafik on põhibussiga samad ning see tähendab, et samal kellaajal väljub bussijaamast ühe bussi asemel kaks või lausa kolm bussi.

Jaga seda postitust

Kommenteeri

Sinu meiliaadressi ei avaldata. Nõutud väljade juures on märge *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Vasta: *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kaotatud salasõna

Registreeri