Jaga seda postitust

Aasta esimene kuu algas rohkete rongisõitudega

Jaanuaris sõideti Elroni rongidega 716 000 korda. Võrreldes eelmise aasta sama perioodiga tehti üle 66 000 sõidu enam, sõitude arv kasvas 10%.

„Aasta on alanud tempokalt, head meelt teeb see, et sõitjate arv kasvab sisuliselt igal pool. Kindlasti on sellele kaasa aidanud päevased väljumised, mille saime detsembris sõiduplaani lisada. Samuti on nüüd võimalik sõita Tallinnast Narva ja Narvast Tallinnasse ka õhtusel ajal. Loodame, et üha suurem osa inimestest leiab sõiduplaanist sobiva väljumise ka sellistel kellaaegadel, kus varem rongi kasutada ei saanud,“ sõnas Elroni müügi- ja arendusjuht Ronnie Kongo.

Aasta esimesel kuul kasvas rongiga tehtud sõitude arv kokku 10%, küündides 716 000 sõiduni.

“Üha rohkem ostetakse piletid ette veebist, kus hinnad on soodsamad. Samuti tuleb vähem maksta, kui osta pilet meie sõidukaardiga piletimasinast. Kindlasti on oluline, et ka kõik tasuta sõiduõigusega reisijad piletimasinat kasutaksid, sest ainult selliselt saavad kõik sõidud registreeritud ja rongide käigushoidmise kulud kaetud.“

Enim sõite tehti Paldiski, Turba ja Aegviidu liinidel. Kaugliinidest olid populaarsemad Tartu ja Narva suuna reisid.

Elroni piletitulu oli 1,6 miljonit eurot, mis on 13% enam kui 2019. aastal samal ajal.

Eesti Liinirongid AS on kaubamärgi Elron (www.elron.ee) all tegutsev riigile kuuluv ettevõte, mis pakub kiiret, mugavat, turvalist ja keskkonnasõbralikku ühistransporti elektri- ja diiselrongidega kõigil Eesti rongiliinidel. 2019. aastal tehti Elroni rongidega ligi 8,3 miljonit sõitu.

Jaga seda postitust

Kommenteeri

Sinu meiliaadressi ei avaldata. Nõutud väljade juures on märge *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Vasta: *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kaotatud salasõna

Registreeri