Jaga seda postitust

AirBaltic alustab tuleval aastal lende Sotši ja Kaliningradi, kus peetakse jalgpalli MMi mänge

Läti lennufirma airBaltic pakub alates 2018. aastast kahte uut sihtkohta, milleks on Sotši ja Kaliningrad (Vene Föderatsioon). Neis linnades peetakse osa jalgpalli MMi mänge.

Esimene lend Riia ja Kaliningradi vahel toimub 16. aprillil 2018, Riiast Sotši saab esimest korda lennata 14. mail.

“Kuna järgmisel aastal on mõlemad linnad võõrustamas ka FIFA maailma jalgpallivõistlust, saavad uued lennuvõimalused eriti heaks uudiseks jalgpallifännidele ja spordiürituste austajatele,” lausus airBalticu lennuvõrgustiku president ja firma juhatuse liige Wolfgang Reus.

Jalgpalli MMi finaalturniir on Venemaal 14. juunist 15. juulini. Kokku mängitakse 64 matši ja need peetakse 11 linnas, sealhulgas Kaliningradis ja Sotšis.

“Meil on hea meel lisada Sotši ja Kaliningradi oma suvisesse lennuplaani, tänu millele saame 2018. aasta suvehooajal pakkuda oma klientidele kokku juba 7 uut sihtkohta. Mõlemad marsruudid saavad tublisti toetada Venemaa ja Baltikumi vahel turistide liikumist.”

Riia-Sotši lennu pikkus on 3 tundi 10 minutit, Riia-Kaliningradi vahelise lennu pikkus 55 minutit. Kaliningradi lennupileti hind on saadaval alates 29 eurost.

AirBalticu 2018. aasta suvehooaja lennuplaanis on samuti Malaga (Hispaania), Lissabon (Portugal), Split (Horvaatia), Bordoo (Prantsusmaa), Gdansk (Poola). Firma lennuplaaniga on võimalik tutvuda firma kodulehel.

Jaga seda postitust

Kommenteeri

Sinu meiliaadressi ei avaldata. Nõutud väljade juures on märge *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Vasta: *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kaotatud salasõna

Registreeri