Jaga seda postitust

AirBaltic käivitab otselennu Tallinnast Londonisse

Alates 2018. aasta 27. märtsist käivitab airBaltic otselennu Tallinnast Londonisse Gatwicki lennujaama. Nädalas toimub kaks sinna-tagasi lendu.

Martin Gauss, airBalticu juhatuse esimees: “Lisades Londoni meie Eesti otselendude võrgustikku näitame, kuivõrd oluline on meile jaoks Eesti turg ja siin elavad inimesed. Järgmisel suvel pakume vähemalt 7 otselennu võimalust Eesti pealinnast, tagades sellega Baltikumi parima ühenduse Euroopa, Skandinaavia, SRÜ ja Lähis-Ida riikidega läbi otse- ja ühenduslendude.”

“On märkimisväärne, et kolme aastaga, mil oleme taastanud otselende Tallinnast, on 43% lennupiletite broneeringutest mainitud reisidele tehtud väljaspool Eestit. AirBaltic pakub head lennuühendust Eestiga nii äri- kui ka turismireiside puhul ning see kindlasti avaldab oma mõju kohalikule majandusele,” lisab Martin Gauss.

*Kõige madalam hind mis arvestab kõikide maksude – ja tasudega sõltuvalt vabade kohtade olemasolust. Lisainfo: www.airBaltic.com

Lend Tallinna ja Londoni vahel kestab vähemalt kolm tundi. Ühesuuna pileti hind, mille sees on nii lennujaamade maksud kui ka muud teenustasud, algab 29 eurost.

2018. aasta suvehooajal pakub airBaltic mitut uut sihtkohta ka Riiast, nende hulgas Malaga (Hispaania), Lissabon (Portugal), Split (Horvaatia), Bordoo (Prantsusmaa), Gdansk (Poola) ning veel ka Sotši ja Kaliningrad (Venemaa). airBaltic’u täpse lennuplaaniga saate tutvuda lennufirma kodulehel www.airbaltic.com.

Jaga seda postitust

Kommenteeri

Sinu meiliaadressi ei avaldata. Nõutud väljade juures on märge *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Vasta: *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kaotatud salasõna

Registreeri