Jaga seda postitust

airBaltic lisab täiendavaid lende Tallinna–Malaga suunal

airBaltic teatas, et saabuval suvehooajal suurendatakse Tallinna ja Malaga vahel lendude arvu. Lennud väljuvad alates 24. aprillist ning perioodil juuni-september lisandub iganädalasele lennule veel üks täiendav lennuaeg. 

airBaltic jätkab otselendude pakkumist Tallinnast Amsterdami, Berliini, Brüsselisse, Kopenhaagenisse, Londonisse, Malagasse, Münchenisse, Oslosse, Pariisi, Stockholmi ja Vilniusesse, samuti aga mugavaid ühenduslende läbi Riia.  Lisaks plaanib lennufirma käivitada Tallinna ja Münich’I vahelist otselendu alates 1. maist. 

Saabuval suvel pakub airBaltic turvalist lennuühendust Riia ja Tenerife (Hispaania), Heraklioni (Kreeka), Santorini (Kreeka), Napoli (Itaalia) ja Edinburgh’i (Ühinenud Kuningriik) vahel. Täieliku airBaltic lennuplaaniga ja piletiinfoga mainitud sihtkohtadesse saab tutvuda lennufirma kodulehel www.airbaltic.com.

Reisijate tervis ja ohutus on airBaltic’u jaoks peamine prioriteet, mistõttu rakendati tugevaid tervisekaitse meetmeid ja pidevalt jälgitakse ametiasutuste soovitusi. airBaltic’u tervisekaitse meetmete kohta saate täiendavalt lugeda lennufirma kodulehel

Jaga seda postitust

Kommenteeri

Sinu meiliaadressi ei avaldata. Nõutud väljade juures on märge *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Vasta: *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kaotatud salasõna

Registreeri