Jaga seda postitust

airBaltic peatab ajutiselt kõik lennud alates 17. märtsist

Tulenevalt Läti Vabariigi valitsuse otsusest tõhustada ohutuse tagamise abinõusid ja piirata rahvusvahelist liikumist, peatab airBaltic kõikide lennutegevuse alates 17. märtsist. Meede puudutab kõiki ettevõtte opereeritavaid lende Riiast, Tallinnast ja Vilniusest ja kestab 14. aprillini k.a.  

Martin Gauss, airBaltic’u juhatuse esimees: “Meie töötajate, reisijate samuti aga laia avallikkuse hea tervis ja ohutus on meie jaoks esimene prioriteet. Hetkel töötame Läti valitsusega plaani kallal, mis aitab tuua tagasi kõik reisijad, kes on hetkel jäänud välismaale. airBaltic’u meeskond töötab pingsalt selleks, et aidata kõiki muudatuse poolt mõjutatud reisijaid. Me täname Teid ette mõistva suhtumise eest.”

Kõikide muudatuse poolt mõjutatud reisijatega võtab lennufirma ühendust e-posti kaudu.  

airBaltic kliendikeskus saab endiselt ülisuures koguses klientide kõnesid, kirju ja sõnumeid, seega hetkel palume oma kliente võtta meiega kiiresti ühendust vaid juhul, kui Teie lennuaeg pidanuks saabuma lähima paari päeva jooksul. Selline meede aitab praegusel kiirel ajal toetada just neid reisijaid, kes vajavad ettevõtte abi kõige rohkem. Viimased uudised lennufirma kohta on leitavad aadressil https://www.airbaltic.com/en/travel-updates. 

airBaltic’ul on välja töötatud kriisiplaan erinevate majanduslike ja operatsiooniliste kriiside juhtimiseks. Alates 28. veebruarist on ettevõttes loodud  C19AG nimeline töögrupp, mis hindab situatsiooni viimaseid arenguid ja võtab kasutusele vajalikud meetmed. 

airBaltic jätkab varem välja kuulutatud meeskonna optimeerimist. Ettevõte alustab lähipäevil läbirääkimisi meeskonna esindajate ja erinevate ühingutega, et leppida kokku kõikides detailides, mis mõjutavad firma töötajate tulevikku. 

Jaga seda postitust

Kommenteeri

Sinu meiliaadressi ei avaldata. Nõutud väljade juures on märge *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Vasta: *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kaotatud salasõna

Registreeri