Jaga seda postitust

AirBaltic taaskäivitab lennuliini Tallinna ja Londoni vahel

Alates 4. juulist taaskäivitab airBaltic otselennu Tallinna ja Londoni vahel. Lennu avamisotsusele eelnes kõikide vajalike lubade taotlemine ja kättesaamine. Lisaks Tallinn-Londoni lennuliinile käivitab lennufirma ka vastava otselennu Vilniusest ja Riiast alates 1. juulist.  

Martin Gauss, airBalticu juhatuse esimees: “Oleme juba rakendanud tugevaid ohutusabinõusid ning kõik käivitatud lennud järgivad institutsioonide väljaantud soovitusi ja regulatsioone. Kõik pardal olevad reisijad on varustatud täiendavate enesekaitse komplektidega, mis sisaldavad kaitsemaski ja desinfitseerivaid salvrätte.”

airBaltic töötab tihedas kontaktis kõikide institutsioonidega, et jälgida hilisemaid arenguid viiruseleviku seisukohalt ja olla vajadusel valmis korrigeerima oma lennuplaani. Reisijaid palume kontrollida oma sihtkoha alast informatsiooni ning jälgida infot, mis on avalikustatud ametlikel veebilehtedel, või võttes ühendust riikide saatkondade või kohalike esindustega. Kuna regulatsioonid muutuvad üsna tihti, on ülitähtis omada oma reisisihtkoha kohta kõige viimast informatiooni.  

Hetkel teostab airBaltic otselennud Tallinna ja Amsterdami, Berliini, Kopenhaageni, Oslo, Pariisi, Riia, Viini ja Vilniuse vahel. Lähiajal saab taaskäivitatud ka otselend Tallinna ja Malaga vahel. Täieliku lennuplaaniga koos olemasolevate lennupiletitega on võimalik tutvuda lennufirma kodulehel airbaltic.com.

Jaga seda postitust

Kommenteeri

Sinu meiliaadressi ei avaldata. Nõutud väljade juures on märge *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Vasta: *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kaotatud salasõna

Registreeri