Jaga seda postitust

airBaltic vähendab koroonaviiruse tõttu oma lennumahtu 4% võrra

airBaltic võttis vastu otsuse vähendada koroonaviiruse leviku pärast oma lennumahtu 4% võrra. Muudatus leiab aset perioodil alates 23. märtsist kuni 5. aprillini 2020. Lennufirma jätab ära 90 lendu lisaks juba vähendatud lennumahule Riia ja Milaano vahel.

Wolfgang Reuss, airBaltic’u vanem asepresident lennuvõrgustiku alal: “Kuna me näeme, et lähitulevikus toimuma pidanud reisid on meie klientide poolt pigem edasi lükatud, võtame ette proaktiivsed sammud, et vähendada oma kulusid ja säilitada firma üleüldiseid kõrgeid efektiivsuse näitajaid.”

Reisijad, kellel on broneeritud lennupiletid erimeetmete poolt mõjutatud lennuliinidel, saavad airBaltic’ult individuaalse informatsiooni ja alternatiivsete reisivõimaluste pakkumised. Reisijad, kelle reis Milaanosse on mõjutatud Riia – Milaano lennuliini väljumiste vähendamisest ja kelle lend pidi toimuma kuni 31. maini, saavad võimaluse muuta oma reisimise kuupäeva või valida alternatiivne reisi sihtkoht Milaano suhtelises läheduses, milleks on Zürich, Genf, München või Viin. 

Kuni 23. märtsini toimuvad airBalticu lennud Milaano ja Verona suunal vastavuses varasema lennuplaaniga. 

Me innustame oma reisijaid jälgima tervishoiu organisatsioonide poolt edastatud soovitusi ja regulaarselt pesta käsi, samaaegselt täites teisi põhilisi isikliku hügieeni reegleid. Vastavalt Rahvusvahelise Terviseorganisatsiooni andmetele on väga väike tõenäosus saada nakkust lennuki pardal. Selleks, et riske veelgi vähendada, palub lennufirma oma reisijaid, kes ei tunne ennast hästi, lükata oma reis edasi kuni täieliku paranemiseni.

Jaga seda postitust

Kommenteeri

Sinu meiliaadressi ei avaldata. Nõutud väljade juures on märge *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Vasta: *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kaotatud salasõna

Registreeri