Jaga seda postitust

Ameerika autode showl esinevad maailma tippburleskitarid

american

Miss Fay Loren.

Sel aastal on esimest korda American Beauty Car Show programmis burleskishow, mis toob publikuni killukese müstikat, glamuuri ja sensuaalsust. Lavale astuvad omal alal väga hinnatud burleskiartistid Miss Betsy Rose Inglismaalt ja Fay Loren Hollandist.

Burlesk on segu kabareest, teatrist, striptiisist ja killukesest huumorist kombineerituna sensuaalse ning õrritava lavalise liikumisega. Etteasted on alati hoolikalt ette valmistatud ja väga olulisel kohal on kostüümid.

Miss Betsy Rose american

Miss Betsy Rose

Burleskitäht ja modell Miss Betsy Rose on Londoni üks prestiižsemaid esinejaid ja rahvusvahelise burleski scene võtmefiguure. Miss Betsy Rose on oma showdega hullutanud publikut üle maailma ning pälvinud eri auhindu. Aastal 2016 hääletati Betsy Rose nr 1 UK burleskiartistiks.

Miss Fay Loren

Miss Betsy Rose on koostööd teinud kuulsate ja tuntud korporatiivklientidega nagu Dolce&Gabbana, Givenchy, Cointreau ja Paris Fashion Week. Lisaks on ta lõbustanud Briti Kuningliku perekonnaliikmeid, Itaalia maffiat ja Grand Prix eliiti.

Teine Haapsallu saabuv burleskitar on Amsterdamis elav ning samuti rahvusvaheliselt tuntud Fay Loren. Fay Loren võlub publikut oma glamuurse välimuse ja luksuslike kostüümidega ning tema eesmärgiks on tuua klassikaline burlesk igale lavale.

Fay Loren on esinenud üle maailma ja muuhulgas koostööd teinud klientidega nagu Google, Heineken ja Twitter. Fay Loren on esinenud Istanbuli, Amsterdami, Pariisi jt burleskifestivalidel.

Miss Betsy Rose american

Miss Betsy Rose

American Beauty Car Show toimub 14.-16.juulil Haapsalus ning burleskitarid Miss Betsy Rose ja Fay Loren astuvad lavale nii reede kui ka laupäeva õhtul. Burleskishow toimub linnuse väikesel laval.

Jaga seda postitust

Kommenteeri

Sinu meiliaadressi ei avaldata. Nõutud väljade juures on märge *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Vasta: *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kaotatud salasõna

Registreeri