Jaga seda postitust

AUGUSTIBLUUS ON TULEMAS: Vaata, kus saab ööbida

4.-5. augustil on Haapsalus tuhandeid külalisi, kes tulevad Augustibluusile. Majutust leida on sel perioodil päris keeruline, aga mitte võimatu.

Kindlasti tasub nii hotellide, spaade kui ka väikeste kodumajutuste ja külaliskorterite omanikega ühendust võtta ja enda soovist teada anda. Kui mõni broneering üles öeldakse, on mõistlik end igaks juhuks järjekorda panna.

All on nimekiri Haapsalu majutuskohtadest (allikas Läänemaa Turism) ja siit leiab ülevaate majutusvõimalustest väljaspool Haapsalut.

Booking.com näitab, et vabu ööbimispaiku Haapsalus 4.-6. augustil peaaegu pole või on hinnad väga kõrged. Mujalt Läänemaalt peaks aga peavarju leidma. Vaata võimalusi siit!

AirBnB andmetel on Läänemaal Augustibluusi ajal ööbimispaikade nõudlus tavapäraselt 317% suurem. Vaata AirBnb Läänemaa majutusvariantide valikut siit!

Kui kellelgi on Haapsalus või selle lähiümbruses aed või põlluriba, kuhu Augustibluusi külalised saaksid telgi püsti panna, siis sellest võiks teada anda festivali Facebooki-lehel ja jätta kommentaar ka selle artikli kommentaariumisse.

Haapsalu kesklinnas on festivali ajal avatud kaks suurt telkimisala. Nende kohta saab teavet siit

Epp Maria Kodumajutus

Alates 109 € üks öö

Kalda 2, Haapsalu
Kontakt ja asukoht

 

Aikarali Kodumajutus

Jaga seda postitust

2 kommentaari

  1. Teade Augustibluusi Facebooki-lehelt:
    Pakkuda Suure-Lähtrus Toominga talus telkimiskohti laagriplatsil. Olemas WC ja puhta joogivee võtukoht. 5€ in. Pakume ka süüa kokkuleppel. Kontakt: sõnumitesse või tel 56 077 454
    Lisaks on Toominga talus võimalus etteteatamisel saada ka toitlustust hinnaklassis 4-6 € praad või külastada möödudes Sõstra pubi Palivere Lähtru tee 2.

    Vasta

Kommenteeri

Sinu meiliaadressi ei avaldata. Nõutud väljade juures on märge *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Vasta: *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kaotatud salasõna

Registreeri