Jaga seda postitust

Austraalia kavatseb siselendudel turvakontrolli tõhustada

Austraalia lennujaamad kavatsevad tõhustada turvakontrolli ja muuta siselendudel registreerimise korda. Kui praegu saab üldjuhul lennukile fotoga isikutunnistust näitamata, siis edaspidi võidakse seda küsida.

Praegu saab Austraalia siselendudel oma elektroonilise pileti välja trükkida, anda pagasi ära ja minna lennukile nii, et sa ei pea oma isikut tõendama.

Lennufirmad Qantas ja Jetstar küll paluvad reisijatel isikutunnistust kaasas kanda, kuid tavaliselt seda neilt ei küsita, sest nii hoitakse pardale minekul aega kokku.

Austraalia peaminister Malcom Turnball ütles, et valitsus kaalub uue korra kehtestamist “väga ettevaatlikult”, kuna see võib kujuneda kulukaks ning tekitada segadust.

Endine Austraalia politsei vanemohvitser Chris Douglas peab lennujaamades isiku tõendamata jätmist turvariskiks, mis tuleb likvideerida. “Keegi ei tohiks lennukiga reisida ilma et ta isik oleks tõendatud,” ütles ta.

Allikas: Lonely Planet

Jaga seda postitust

Kommenteeri

Sinu meiliaadressi ei avaldata. Nõutud väljade juures on märge *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Vasta: *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kaotatud salasõna

Registreeri