Jaga seda postitust

British Airways võttis kasutusele digitaalse näotuvastuse

British Airways võttis esimese Suurbritannia lennukompaniina Heathrows iseteenindusega väravates kasutusele automaatse biomeetrilise tuvastustehnoloogia.

Esimesed kolm uudset Heathrow 5. terminali siselendude pardalepääsu väravat on nüüd avatud ja seda on kasutanud üle 4000 reisija. Avamisele eelnes eelmise aasta juunis edukas katseperiood, teatas Breaking Travel News.

Reisijatele muudab uue tehnoloogia kasutuselevõtt lennujaama läbimise senisest mugavamaks. Reisija skanneerib ise turvaväravas oma pardakaardi, digitaalse näotuvastusega salvestatakse näojooned. Kui reisija hakkab lennukisse minema, tuvastab digitaalne süsteem uuesti reisija näo ja isiku.

British Airways märgib, et nende tehnoloogia on uuenduslikum kui muud süsteemid, mida kasutavad teised lennufirmad ja lennujaamad.

British Airways avab Heathrow siselendude väljumise alal kuni juuni keskpaigani iga nädal kolm digikontrolliga väravat. Tulevikus võetakse sama tehnoloogia kasutusele ka rahvusvaheliste lendude väravais.

British Airways on avanud Gatwickis ja Heathrows ka äraantava pagasi iseteeninduspunktid, muutes nii reisijate lennujaama läbimise kiiremaks ja mugavamaks.

Jaga seda postitust

Kommenteeri

Sinu meiliaadressi ei avaldata. Nõutud väljade juures on märge *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Vasta: *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kaotatud salasõna

Registreeri