Jaga seda postitust

BUSSIGA PETERBURI: Sõidugraafik on tihe, hind hea ja viisa saad kullerteenusena

Viisa pärast ei pea muretsema ja piletid saab osta veebist – tuleb vaid bussi peale istuda ja Peterburi sõita.

Lux Expressi teatel see nii lihtne ongi. Reisiportaal tahab selles väites kindel olla, aga kuna endal pole praegu aega Venemaale sõita, et asjaajamise lihtsust kontrollida, siis lahendame selle asja nii:

Koostöös Lux Expressi ja T viisaga teeb Reisiportaal kahele oma Facebooki-sõbrale välja Peterburi bussipiletid ja viisa. Ole hea, tule Reisiportaali sõbraks, jaga seda postitust Facebookis ja kirjuta kommentaariks, kellega koos tahaksid Peterburi minna.

Pärast reisi võiksid Reisiportaalile kirjeldada, kui keeruline või lihtne kogu piletiostu ja viisavormistamise protsess oli. Selfisid kaunist Peterburist võid Reisiportaalile muidugi ka saata, aga ei pea.

Viisa kulleriga

Teadagi – Peterburi sõites on vaja Venemaa viisat, mille vormistamine on tavaliselt üsna tüütu tegevus. T pileti turismiteenuste juhi Julia Kotsjuki sõnul on Venemaale reisimine küll pisut teistsugune kui Euroopasse reisimine, aga see ei pruugi korralduslikult sugugi keeruline olla.

Lux Expressil on Peterburi reisimiseks tihe väljumiste graafik ning piletite soetamine on veebikeskkonnas lihtne ja kiire. “Reisimiseks vajaliku viisa vormistamine on võimalik koguni kullerteenusena,” lisas Kotsjuk. “Nimelt võimaldab T viisa tüütut asjaajamist kullerteenusena nii, et reisija ei pea viisa vormistamise protsessi käigus isegi kodust väljuma.

T viisa kulleriga viisataotluse vormistamise kohta vaata lähemalt siit.

Bussireisid koguvad populaarsust

Peterburi on oluline äri- ja turismisihtkoht ning reisijate arvu kasvus mängib rolli bussipileti soodne hind võrreldes rongipiletitega. Aastaga on Lux Expressi Tallinna-Peterburi liini populaarsus kasvanud aastaga pea 15%.

Kui veel mõne aasta eesti oli rongiga konkureerimine bussiettevõtte jaoks suur väljakutse, tulenevalt reisijate harjumusest antud marsruudil just rongiga reisida, siis praeguseks on bussist saamas eelistatuim sõiduvahend Tallinna-Peterburi liinil.

This slideshow requires JavaScript.

Mõjuvad põhjused Peterburi külastamiseks

Ermitaaži internetist ostetud pilet annab võimaluse eraldi sissepääsuks.

Petropavlovski kants, mis on eriti magus koht ajaloohuvilistele. Soovitav on kasutada kohapeal giiditeenust.

Peterhofi külastamine. Selline arhitektuuri uhkus ei jäta kedagi külmaks.

1900. aastal ehitatud ristleja Aurora, mis on tänapäeval muudetud muuseumiks ja avab sõjalaeva saladused. Selle lähedalt võib leida ka põneva laevarestorani Blagodatj.

Võimalus jalutada Nevski Prospektil ja Dvortsovi väljakul – tegemist on unustamatu elamusega.

Kalamari – Venemaal viibides on see koos pliinidega lausa kohustuslik. Samuti tuleb kindlasti maitsta ehtsat borši ja maitsvaid pelmeene.

Lõbustuspark “Divo-ostrov”, mis pakub mustmiljon erinevat lõbustust nii lastele kui ka täiskasvanutele.

“Grand maket Rossija”, mis annab miniatuurse ülevaate kogu Venemaast. Spetsiaalse valgustuse abil näed nii päeva kui ka ööd ja isegi äikest.

Soodne ühistransport – kuna linn on suur ja vaatamisväärsusi palju, on Peterburis oluliseks boonuseks võimalus soetada ühistranspordi kaart

„Podoroznik“, mis säästab oluliselt aega ja raha ühistranspordi kasutamisel.

Jalutuskäik Neeva jõe kaldal. Sobib imeliselt õhtul, kui kõigi vaatamisväärsustega on tutvutud ja pliinid söödud. Samal ajal saab nautida tuntud Peterburi sildade avamist.

This slideshow requires JavaScript.

Varasemast lihtsam võimalus viisa vormistamiseks. Nüüd on võimalik kasutada viisa mugavamaks vormistamiseks T viisa kullerteenust – selle käigus tehakse sinu eest kõik vajalik ära ning üleliigset asjaajamist pole tarvis. Vaja on vaid kehtivat passi ja passipilti.

Hea aeg külastamiseks. Suve lõpp ja sügise algus, kui turismi põhihooaeg on läbi. Ilmad on sel ajal veel ilusad, kuid nii transpordi kui ka nt majutuse jms teenuste hinnad kõrghooajast soodsamad. Parimad planeerijad leiavad piletid Peterburi vaid 10€ eest Lux Expressi kodulehelt ning ka viisad on augusti lõpuni soodushinnaga..

Mugavad bussid. Lux Expressi bussid Peterburi väljuvad kõigist Eesti suurematest linnadest: Tallinn, Tartu, Jõhvi, Narva jne.

Bussides on personaalsed puutetundliku ekraaniga meelelahutusseadmed, saab vaadata filme, kasutada internetti, kuulata muusikat või mängida mänge. Samuti on sõitjate jaoks mugavad rohke jalaruumiga istmed, tasuta internet ning kuumad joogid.

Bussides on iga istmepaari juures vooluvõrk (220V), kliimaseade ning istmetel turvavöö. Sõidu ajal on võimalik kasutada WC-d ning lisatasu eest saab teki ja padja.

Vaata siit ka, kuidas võita tasuta reisi kahele Itaalia Alpidesse. Loosimine on augusti lõpus. 
Siit saad aga teada, mis tuleb teha, et võita majutus kahele Eesti kõige turistisõbralikumas linnas. Loosimine on augustikuu lõpus. 

Jaga seda postitust

Kommenteeri

Sinu meiliaadressi ei avaldata. Nõutud väljade juures on märge *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Vasta: *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kaotatud salasõna

Registreeri