Jaga seda postitust

EASi turismiarenduskeskuse juht vahetus – Margus Samelilt võtab ameti üle Liina Maria Lepik

EASis viimased poolteist aastat turismiarenduskeskust juhtinud Margus Sameli annab märtsi alguses ameti üle senisele EASi e-Eesti esitluskeskuse juhile Liina Maria Lepikule, teatas EAS.

Liina Maria Lepik ja Margus Sameli. F: EAS

EASi juhatuse liige Sigrid Harjo tänab Margus Samelit tehtud töö eest. „Margus on oma rolli hästi täitnud. Ta kasvatas strateegilise arenduse võimekust meeskonnas, et luua paremaid seoseid turistide käitumuslike trendide, eelistuste ja kavandatavate turundustegevuste vahel. Eesti turismiteenuste eksport on selgelt tõusutrendis ning tooksin esile ka tema töö Soome suunal. Just Marguse algatusel käivitati Soome ümarlaud, et leida koostöös era- ja avaliku sektori partneritega lahendusi Soome turistide Eestisse meelitamiseks,” ütles Harjo.

EASi turismiarenduskeskuse direktori Margus Sameli sõnul oli tema eesmärk leida võimalusi turismivaldkonna kui väga suure sotsiaal- ja regionaalmajandusliku mõjuga valdkonna mõtestamiseks ning tuua uut kvaliteeti valdkonna tasakaalustatud ning jätkusuutliku arengu kaardistamiseks. Samuti külastajateekonna ja -kogemuse terviklahenduste arendamiseks vajalike eelduste loomine kõikides Eesti piirkondades. 

„Minu hinnangul on EASi turismiarenduskeskus viimase pooleteise aastaga nende eesmärkide saavutamisega hästi hakkama saanud,“ ütles Sameli. „Meie soov on kiirelt muutuvas ärikeskkonnas aidata ettevõtteid lisandväärtuse kasvatamisel ning olla veelgi jõulisemad digilahenduste kaasamisel. Mul on hea meel, et minu järglane on nendes teemades kompetentne. Tunnen, et mul on aeg edasi liikuda ning meeskond saab uue juhi eestvedamisel astuda järgmisi samme,“ lisas ta.

EASi turismiarenduskeskuse uueks juhiks saab Liina Maria Lepik, kel on 12-aastane töökogemus finantssektoris LHV Pangas, ta on käivitanud filmilinnakut ja viimasel paaril aastal on ta juhtinud EASi e-Eesti esitluskeskust, mis keskendub Eesti kui digiriigi tutvustamisele ja digilahenduste viimisele maailma.

„EASi e-Eesti esitluskeskuse uue strateegia loomine ja juurutamine on olnud põnev väljakutse ning olen ülimalt õnnelik, et paigas on pühendunud tiim, ettevõtete ja riigiametite poolt on laiahaardeline toetus meie tegevustele ning uuenduskuuri läbinud keskus on hästi tööle läinud. Oma senisest tiimist lahkuda pole kerge otsus, kuid vaatan uhkusega neid särasilmi ja tean, et minu töö seal on tehtud,“ ütles Lepik.

Jaga seda postitust

Kommenteeri

Sinu meiliaadressi ei avaldata. Nõutud väljade juures on märge *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Vasta: *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kaotatud salasõna

Registreeri