Jaga seda postitust

EasyJet alustab lende Tallinna ja Berliini vahel, British Airways jätkab Londoni liinil

easyjet berliini

F: Pixabay.com

Tallinna lennujaam teatas täna, et alates 4. novembrist alustab EasyJet lendamist Tallinnast Berliini Schönefeldi lennujaama kahel korral nädalas.

Piletite hinnad algavad 19,50€. Pileteid saab broneerida EasyJeti veebilehel.

Varem andis lennujaam teada, et Tallinna ja Londoni Heathrow lennujaama vahelisi lende opereeriv British Airways jätkab lennuliini teenindamist ka käesoleva aasta sügis- ja talveperioodil. Uue graafiku kohaselt on lennud alates oktoobri lõpust kuni märtsi lõpuni kaks korda nädalas esmaspäeviti ja reedeti.

Lennujaama turundusdirektori Eero Pärgmäe sõnul on tegemist erakordselt hea uudisega nii reisijate kui ka kogu Eesti majanduse jaoks.

„British Airwaysi kinnitusel on nad väga rahul Tallinn-London liini edukusega ning see motiveeris neid pikendama esialgu hooajalisena planeeritud lennugraafikut aastaringseks,“ ütles Pärgmäe. „Rõõmustav on see eeskätt neile, kes soovivad veeta nädalavahetuse kas Tallinnas või Londonis, samuti jätkulendajatele kaugliinidel ning loodetavasti suureneb ka ärireisijate maht Eesti ja Suurbritannia vahel,“ lisas Pärgmäe.

Alates 30. oktoobrist lendab British Airways Londonist Heathrow lennujaamast Tallinnasse esmaspäeviti ja reedeti kell 9.55 ning väljub Tallinnast Londonisse kell 16.10. Lennuaeg on orienteeruvalt 3 tundi ja 5 minutit.

Jaga seda postitust

1 kommentaar

  1. Londonist on suhteliselt ükskõik, aga võimalus mugavalt Berliini lennata on küll üks parimaid uudiseid! Esmaspäeval sinna, reedel tagasi ja mida veel tahta? Aastaid tagasi sai Couchsufingu kokkusaamistel seal käidud, et ei peaks üksinda ringi uitama aga kas keegi on katsetanud Showaroundi (https://www.showaround.com/locals/germany/berlin) Äkki peaks järgmisel reisil hoopis selle kaudu kohalikega tutvuma… Piletid on mul igal juhul ostetud!

    Vasta

Kommenteeri

Sinu meiliaadressi ei avaldata. Nõutud väljade juures on märge *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Vasta: *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kaotatud salasõna

Registreeri