Jaga seda postitust

EDETABEL: Millises riigis on külalismajutus kallis ja millises odav?

Airbnb on majutuse leidmiseks alati hea variant. Veebileht Vouchercloud pani kokku Airbnb statistika selle kohta, milline on riigiti majutuse keskmine hind. Edetabelis on üle poole saja riigi.

Eesti on hinnatasemelt keskmiste seas, aga kõige kallimad riigid, kus külaliskorterites peavarju leida on Islandil, Rootsis ja Andorras.

Vouchercloud arvutas välja keskmise hinna, mis on saadud ühe, kahe ja kuue inimese ööpäevase külastuse hindade põhjal. Hindu võrreldi tänavu veebruarikuus. Ühe külastaja kategoorias läksid arvesse kõik riigis saadaolevad majutuskohad.

Islandi peadpööritav turismibuum ei taha lõppeda ja seda näitavad ka hinnad. Saareriigis on keskmine Airbnb majutuskoha ühe öö hind 123 eurot. Rootsis on hind 90 ja Andorras 87 eurot.

Kõige odavamalt saab ööbida Makedoonias (28,6€), Albaanias (29,7€) ja Moldovas (30,8€).

Eesti on Airbnb hindade põhjal päris hea sihtkoht, kuigi hind polegi teab mis odav. Ühe inimese keskmine ühe öö hind on 52,8 eurot ja sellega oleme edetabelis näidatud 51 riigi seas 25 kohal.

Kahe inimese ühe öö keskmine koguhind on Eestis 55 eurot. Kui majutuskoht on nii suur, et sinna mahub kuue inimese grupp, siis nende keskmine hind on Eestis 116,6 eurot. See teeb ühe inimese ööbimise hinnaks 19,4 eurot.

Kui reisite kahekesi, siis on selleks odavad riigid Kreeka, Šveits ja Saksamaa. Andorra, Liechtenstein ja Gruusia on aga head paigad suure grupiga reisimiseks.

Siit leiad Vouchercloudi kogu statistika. Hinnad on seal inglise naelades.

All on Vouchercloudi keskmise hinna tabel eurodes:

Jaga seda postitust

Kommenteeri

Sinu meiliaadressi ei avaldata. Nõutud väljade juures on märge *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Vasta: *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kaotatud salasõna

Registreeri