Jaga seda postitust

Eesti idufirma väitel on nad loonud programmi, millega omandad võõrkeele 2-4 kuuga

Eestlaste idufirma Speakly loojad väidavad, et nende loodud innovatiivne keeleõppeprogramm aitab võõrkeeles heale suhtlustasemele jõuda kõigest 2-4 kuuga.

Speakly on Eestis loodud idufirma, mille eesmärgiks on luua kiireim õppeprogramm keeleõppeturul ning muuta sellega vananenud norme, mille kohaselt on tavapärane, et võõrkeelt õpitakse mitu aastat, kuid ei suudeta seda ikkagi korralikult rääkida.

Speakly koondab endas innovatiivse keeleõppe parimad ideed ning arvutite võimsuse, luues keeleõppeprogrammi, mis aitab igal inimesel võõrkeeles 2-4 kuuga enesekindlalt suhtlema hakata.

Idufirma asutajad on kaks keeleõppe-entusiasti – Ott Ojamets ja Ingel Keskpaik –, kes on otsinud parimaid keeleõppelahendusi juba aastaid, ise seejuures paljusid keeli õppides. Nad on mõlemad räägivad 6 keelt ning on need keeled õppinud just samade lähenemistega, millele Speakly rajatud on.

“Me kasutame viimase sõna tehnikat igas teises aspektis oma elus, kuid keeli õpitakse tavapäraselt ikka samamoodi nagu mitu sajandit tagasi,” ütles Speakly tegevjuht Ott Ojamets, “aga see ei pea niimoodi olema, sest teadmised sellest, kuidas keel vaid mõne kuuga heale tasemele viia, on juba olemas ning Speakly toob selle kõik otsejoones iga inimese telefoni ning arvutisse”.

“Pärast enam kui 3 aastat uuringuid rohkem kui 1500 õppija peal oleme lõpuks valmis aitama inimestel rekordkiirusel keeli omandada ning oleme väga elevuses nendest tulemustest, mida Speaklyt kasutavad õppijad juba igapäevaselt saavutavad,” lisas ta.

Ott Ojamets on veendunud, et sellised uue generatsiooni online-lahendused nagu Speakly annavad juba lähitulevikus võimaluse omandada 4 või 5 võõrkeelt keskkooli või ülikooli jooksul. Ning samuti aitavad sellised õppelahendused töötavatel professionaalidel uues kultuuris ja keeleruumis kiirelt – vaid mõne kuuga – kohaneda ja võõrkeeles tööülesandeid täita.

Kuidas Speakly töötab?

Süsteem on üsna keeruline ja spetsiifiline, kuid lühidalt öeldes toimib see nii:

• Speakly õpetab sõnu ja lauseid nende päriselulise statistilise vajalikkuse järjekorras ning kasutab võimsaid mälutehnikaid, et õpitu sinu mällu tugevalt ära salvestada.

• Speakly abiga hakkad kohe esimesest õppepäevast keelt aktiivselt kasutama tänu spetsaalsetele kirjutamis- ja rääkimisharjutustele.

• Speakly abiga saad kogeda päriselulisi olukordi, mis arvestavad sinu tasemega nind lasevad sul panna proovile oma keeleoskuse.

 

3. novembril alustas Speakly inveseerimisraundi koostöös Seedrsiga, et jätkata Speakly arengu toetamist ning uute õppeelementide arendamist. Investeerimisraundiga saab lähemalt tutvuda siit.

Jaga seda postitust

Kommenteeri

Sinu meiliaadressi ei avaldata. Nõutud väljade juures on märge *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Vasta: *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kaotatud salasõna

Registreeri