Jaga seda postitust

Eesti jõudis CNNi valitud 20 parima sihtkoha hulka hea müügitööga

Visit Estonia alustas aastat hea uudisega, et Eesti on mõjuka meediakanali CNNi soovitatud 20 parima sihtkoha seas, mida külastada aastal 2020. Kuidas CNNi tähelepanu võideti? Selgub, et hea müügitööga.

Eeltöö algas oktoobri lõpus New Yorgis Vemexi infoturul, kus osalesid turismiturundajad ning reisiajakirjanikud mõjukatest väljaannetest. Seal lõid Visit Estonia välismeedia profid Jana Kutšinskaja ja Kadri Gröön kontakti CNNi ajakirjanikuga.

„Kohapeal ja ka järgnenud kahe kuu jooksul “pommitasime” ajakirjanikku kõikvõimalike reisipõhjustega, tutvustades Eestit eeskätt paigana, kuhu alanud aastal on pöördunud kõik gurmeemaailma pilgud. Bocuse d’Ori Euroopa finaali korraldamine elavdab toiduturismi ning edendab Eesti mainet tippkööki pakkuva sihtkohana,“ ütles Visit Estonia välismeedia projektijuht Jana Kutšinskaja.

CNNi valikusse pääsemine on üks laiema mõjuga reklaame Eestile, sest CNNil on üle 100 miljoni jälgija rohkem kui 200 riigis.

„Loodame, et see kajastus realiseerub sel aastal rõõmsate õhtusöögiseltskondadena meie suurepärastes kohvikutes ja restoranides, õnnelike matkajatena turismitaludes ning rokkiva publikuna meie ägedatel sündmustel,“ ütles Kutšinskaja.

Loe CNNi reisisoovituste nimekirja ja Eesti soovitamise argumente siit  


Allikas: Visit Estonia

Jaga seda postitust

Kommenteeri

Sinu meiliaadressi ei avaldata. Nõutud väljade juures on märge *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Vasta: *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kaotatud salasõna

Registreeri