Jaga seda postitust

Eesti, Läti ja Leedu pälvisid Jaapanilt turismiauhinna parima piirkondliku koostöö kategoorias

turismikoostöö

Keskel endine sumomaadleja Kaido Höövelson Eesti stendi ees. F: EAS

Neljapäeval anti Tokyos toimuval Jaapani turismimessil JATA Tourism EXPO Japan 2017 Eestile, Lätile ja Leedule üle turismiauhind parima Jaapani-suunalise regionaalse turismikoostöö edendamise eest.

EASi turismiarenduskeskuse direktori Tarmo Mutso sõnul hindab EAS kõrgelt turismikoostööd Läti ja Leeduga. „See ei ole vaid loosung, see on reaalne arusaam meie turismikoostöö tähtsusest,“ rõhutas Mutso ning tõi heast koostööst kõneldes esile Baltimaade ühise välisesindaja tegevust Jaapanis.

„Samuti on väga hea näide meie edukast koostööst turismikontaktüritus Baltic Connecting, mille raames kutsusime kuu algul meie regiooni ligi 50 suurimat Aasia reisikorraldajat. See oli väga praktiline ettevõtmine ka meie ettevõtjate jaoks,“ lisas ta.

Fotod Jaapani turismimessilt:

Eesti, Läti ja Leedu pälvisid Jaapanilt turismiauhinna parima piirkondliku koostöö kategoorias

Mutso märkis, et enim Aasia turiste saabub Eestisse just Jaapanist ning seetõttu on oluline jätkata lõunanaabritega ühiselt tegevusi veelgi rohkemate jaapanlaste külastama meelitamiseks.

„Möödunud aastal veetsid Jaapanist pärit turistid Eestis ligi 39 000 ööd, mis on 2,4 korda rohkem kui näiteks viis aastat tagasi,“ lisas ta.

Jaapan suurim turismiüritus JATA Tourism EXPO Japan 2017 toimub 21.-24. septembrini Tokyos. Eesti, Läti ja Leedu tutvustavad messil ka ühiselt oma riike ja turismivõimalusi. Täna olid riike tutvustavad esitlused ning pressikonverents. Samuti on Eesti stendis kohal Kaido Höövelson.

Kolmandat korda toimuvat konkurssi korraldavad Jaapani reisi ja turismi assotsiatsioon (JTTA), Jaapani turismifirmade liit (JATA) ning Jaapani riiklik turismiorganisatsioon (JNTO).

Jaga seda postitust

Kommenteeri

Sinu meiliaadressi ei avaldata. Nõutud väljade juures on märge *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Vasta: *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kaotatud salasõna

Registreeri