Jaga seda postitust

Eesti maailmarändur on tänaseks maha kõndinud 20 000 kilomeetrit. Tema tervis annab järele, aga ellu tuli armastus

Neli aastat ja kolm kuud tagasi Eestist ümber maailma käimist alustanud Lihula mehel Meigo Märgil täitus täna reisi 20 000. kilomeeter. Meigo on praeguseks jõudnud 22. riiki.

Meigo Märk Indoneesias Sumatra saarel Bengkulus, kus täitus 20 000. kilomeeter. F: Meigo Märk

Meigo Märk Indoneesias Sumatra saarel Bengkulus, kus täitus 20 000. kilomeeter. F: Meigo Märk

Meigo pidi vahepeal ajutiselt pikema peatuse tegema, sest tervis vajas turgutamist. Pärast sunnitud puhkuseperioodi kirjutas ta 1. augustil, et taas on tervisega probleeme.

“Viis päeva tagasi hakkasin taas kogema valu vasakus rinnas ja vaevalist hingamist,” tunnistas ta. “Puhkasin kaks päeva, olen söönud ja maganud väga hästi. Uus kott on väga kerge ja mugav.”

Meigo märkis, et tervis pole siiski praegu tugev. Loodetavasti ta reisi pooleli ei jäta. Meigol on üle maailma tuhandeid pöidlahoidjaid, kes tema tegemistele kaasa elavad.

“Tunnen väsimust ja nõrkust,” edastas ta Facebookis. “Proovin järgmise nädala jooksul jalutada kokku 20 000 kilomeetrit. Siis pean vist taas jalutamise pausi peale panema? Jalutada ümber maailma on minu väga suur unitus ning olen selle saavutamise nimel töötanud ja jalutanud üle nelja aasta. Tuhanded inimesed on mind aidanud ja toetanud. See unistus on minu jaoks väga oluline – kuid tervis on palju olulisem!”

Meigo Märk ja tema kallim Nguyễn Thị Sâm. F: Meigo Märk

30. juulil jagas Meigo ka üht isiklikku lugu. Nimelt armus ta 2016. aasta detsembris Vietnamis kohalikku neidu.”Tasapisi saime lähedasemaks ja lähedasemaks. Viimase aasta ja seitsme kuu jooksul tuli ta minuga taas ja taas kohtuma, kaks korda bussiga ja üheksa korda lennukiga viite eri riiki!” kirjutas Meigo.

Kui soovid Meigot toetada:

MÄRK MEIGO:
SEB arvelduskonto: EE281010010151632019

Jaga seda postitust

Kommenteeri

Sinu meiliaadressi ei avaldata. Nõutud väljade juures on märge *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Vasta: *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kaotatud salasõna

Registreeri