Jaga seda postitust

Eesti moekunstnikud kolivad pühapäevaks Pärnusse

Eesti parimad moe-, aksessuaaride ja ehtekunstnikud kogunevad sel pühapäeval Pärnu südalinna Aia tänava rohelisele alleele, et laotada rahva ette oma aasta jooksul valminud moelooming.

Pühapäeval, 16. juulil kell 12-17 on selle suve esimene moeallee. Pärnu Moodi moeallee tähistab viiendat sünnipäeva ning selle aasta moeteema on DesSert.

Viie tunni vältel saavad külastajad osa põnevatest moeshowdest ning disainmoeturul pakutavatest hõrgutistest. Moelaval esitletavatele kollektsioonidele annab kordumatu hõngu live-muusika. Moest jutustab klaveriklahvidel pianist ja improvisaator Farištamo Eller.

Pärast moekollektsioonide nägemise saab aga neid ka kuulata – Eesti Rahva Muuseumi ainulaadne vaibamuusikamängija “tõlgib” moekunsti muusikasse. Saab ka kuulata seda, mis “muusika” on sinul seljas.

Moekollektsioone kommenteerib Eesti Naise moetoimetaja, moeajakirjanik Anne Metsis, kellel on kaasas ka mullu 25 ilusama raamatu hulka valitud “Moetähestik”.

Kell 14 on lastetund. Kohal on “Väikesed hiiglased” Annika ja Nikita, kaasa löövad Happy Dancers tantsijad. Lapsi rõõmustab ka Ranna Rantšo oma vahva loomapargiga.

Olemise teeb mõnusaks kodune Janely Koduköök. Koostööpartner Balbiino tutvustab oma uusi Balbiino Classic gurmeejäätisi. Moealleel on külas ka kauaoodatud uus Volkswagen Arteon Møller Auto Pärnust.

Moeturul astuvad üles: Mammu Couture, KYLLIKE, Lillemantel, Wildwoman ehted, Raili Nõlvak, Marta Cycles, Tudu Lasteriided, Klikkklakk, Hurmur, Airi Luik, HE Design, Saima Priks, Mimi Disain, Elizabeth Boutique, Etnowerk Külluslikud Etnokudumid, Endla Disain, Nana Pipi, Ateljee Cherie, JK Club, Katariina Ehted, UNLA Design, Norna Design, Inga Radikainen, MySuzani, Suvesuss, Kadri Kruus, Design by Eneli, MyaMoon Jewelry, Pärlilugu, Edevuse Laat, Tulikey, NufNuf, Šikk, Magrada, Merike Varendi, Waltin.

Jaga seda postitust

Kommenteeri

Sinu meiliaadressi ei avaldata. Nõutud väljade juures on märge *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Vasta: *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kaotatud salasõna

Registreeri