Jaga seda postitust

Eestist lendajatele avanevad paljud mugavad jätkulennud – seda tänu peatsele Tallinna-Doha otseühendusele

Eesti elanikele avaneb suur hulk uusi lennuvõimalusi. Seda tänu Qatar Airwaysile, kes alustab 2018-2019 otselende Tallinna-Doha liinil.

doha qatar

Doha. F: Pixabay.com

Lennufirma juhatuse esimees Akbar Al Baker teatas täna rahvusvahelisel turismimessil ITB Berlin, et Qatar Airways on esimene Pärsia lahe riik, mis alustab otselende Luksemburgi. Teised uued sihtkohad on Suurbritannias London Gatwick ja Cardiff, Portugalis Lissabon, Eestis Tallinn, Maltal Valletta, Filipiinidel Cebu ja Davao, Malaisias Langkawi, Vietnamis Da Nang, Türgis Bodrum, Antalya ja Hatay, Kreekas Mykonos ja Thessaloniki ning Hispaanias Málaga.

Peale selle lendab Qatar Airways edaspidi kaks korda päevas Varssavisse, Hanoisse, Ho Chi Minh Citysse, Prahasse ja Kiievisse. Madriidi, Barcelonasse ja Maldiividele hakatakse lendama aga kolm korda päevas.

Qatar Airwaysi otsus hakata tegema otselende Tallinna Lennart Meri ja Doha Hamadi rahvusvahelise lennuvälja vahel on niigi hea uudis, aga ka kõik teised uued sihtkohad on eestlastele tähtsad, sest Dohas ümberistumisega on need nüüd meile paremini ja mugavamalt kättesaadavad. Tihtipeale ka odavalt kättesaadavad, sest Qatar Airways pakub kampaaniate käigus väga soodsaid pileteid, eriit kui teha Dohas näiteks ööpäevane vahepeatus.

ITB turismimessil veel teada ei antud, millal otselennud Tallinna ja Doha vahel algavad. See juhtub sel või järgmisel aastal.

Qatar Airways on korduvalt valitud maailma parimaks lennufirmaks.

Jaga seda postitust

Kommenteeri

Sinu meiliaadressi ei avaldata. Nõutud väljade juures on märge *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Vasta: *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kaotatud salasõna

Registreeri