Jaga seda postitust

Eestlased lendavad usinasti airBalticuga – reisijate arv ületas senise rekordi

2017. aasta esimese viie kuu jooksul näitas Läti lennufirma airBaltic rekordilist Eestist ja Leedust pärit reisijate arvu kasvu. Võrreldes eelmise aasta sama perioodiga kasvas mainitud riikidest reisijate arv 29%, teatas ettevõte

Jaanuari kuust mai lõpuni lennutas airBaltic ka rekordilise arvu Eesti reisijaid, mis ületas ajaloo kõrgemaid näitajaid ja saavutas 146 116 inimest. Samal ajal Leedust oli reisijaid 136 270.

“Meil on hea meel, et aina rohkem reisijaid Eestist ja Leedust valivad airBaltic’u oma koduseks lennufirmaks,” ütles Wolfgang Reuss, airBaltic’u asepresident lennuvõrgustiku alal. “Nii Eesti kui ka Leedu jaoks pakume me praegu parimat lennuühendust Euroopa, Skandinaavia, Lähis-Ida ning SRÜ riikide vahel, kombineerides omavahel otselende ning mugavaid transfer-lende läbi Riia.”

airBaltic pakub lende Balti riikidest 60 sihtkohta Euroopas, Skandinaavias, SRÜs ja Lähis-Idas. airBaltic on aktsiakapitalil põhinev firma, mis asutati 1995. aastal. Selle peamiseks aktsionäriks on Läti riik, mille käes on 80.05% aktsiaportfell. Lars Thuesen, firma eraaktsionär hoiab aga pea 20% firma aktsiaid läbi tema täielikus valduses olevate lennukite liisingule.

airBaltic lennupargis on 27 lennukit, milleks on 4 Bombardier CS300, 11 Boeing 737 ja 12 Bombardier Q400Next Gen.

Jaga seda postitust

Kommenteeri

Sinu meiliaadressi ei avaldata. Nõutud väljade juures on märge *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Vasta: *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kaotatud salasõna

Registreeri