Jaga seda postitust

Eestlased on muutunud reisides seiklushimulisemaks

Eestlaste seas on kasvanud nõudlus reiside järele, mis pakuvad unikaalseid kogemusi ja elamusi. Populaarsust on kogumas ka reisid, mis pakuvad võimalust tegeleda meelepärase harrastusega või viivad osalema konkreetsele üritusele.

Wris Reisibüroo juhatuse liikme Aili Kägu sõnul on eestlased võrreldes varasemate aastatega muutunud reisides seiklushimulisemaks ning eelistavad üha enam aktiivseid tegevusi. “Suurenenud on reiside osakaal, mis pakuvad eksootilist kultuurielamust, adrenaliinirohket seiklust või viivad ürgsesse loodusesse. Samuti on kasvanud huvi reiside vastu, mis pakuvad võimalust tegeleda meelepärase hobiga või viivad osalema huvipakkuvale üritusele,” ütles Kägu.

Kägu sõnul on populaarsust kogumas ka fännireisid ehk reisid, mis viivad kaasa elama suurvõistlustele ja seal võistlevatele sportlastele. “Fännireiside populaarsuse taga on mugavus, et kõik vajaliku saab ühest kohast – transpordi, majutuse, piletid üritusele, abi kohapealses logistikas ning muudes jooksvates küsimustes. Spordisõbra ülesandeks jääb vaid üritust nautida,” ütles Kägu.

Fännireise korraldatakse Kägu sõnul vastavalt sellele, milline spordiala on parajasti populaarne või millisel alal on meie sportlased paistnud silma edukate esinemistega.

“Oleme viinud fänne tippmaratonidele ja vormelietappidele. Praegu on eestlaste seas väga populaarne võrkpall, kus meie koondisel on olnud edukas hooaeg. Koostöös Eesti Võrkpalli Liiduga oleme vollesõprade rõõmuks kokku pannud ka spetsiaalse fännipaketi Euroopa meistrivõistluste finaalturniirile, et sõita ühiselt kaasa elama meie koondise mängudele,” lausus Kägu.

Fännireis Gdanskis, Poolas toimuvale võrkpalli Euroopa meistrivõistluste finaalturniirile leiab aset 24.-28. augustil. Reisipaketis sisalduvad edasi-tagasi bussipiletid Tallinnast Gdanskisse, viis ööd majutust mängu toimumispaiga Ergo Arena läheduses asuvas hotellis ning toitlustus.

Infot vollesõpradele leiab siit.

Jaga seda postitust

Kommenteeri

Sinu meiliaadressi ei avaldata. Nõutud väljade juures on märge *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Vasta: *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kaotatud salasõna

Registreeri