Jaga seda postitust

Elron näitab kolme nädala jooksul rongides animafilme

Esmaspäeval, 9. oktoobril algav filmifestival Kino Maale toob animafilmid ka Elroni rongidesse. Kino Maale programmi näeb kuni 29. oktoobrini Elroni viies nelja vaguniga rongis.

Filme näeb suundadel Tallinn-Tartu, Tartu-Valga, Tallinn-Narva ja Tallinn-Viljandi.

Esimest korda korraldatav filmifestival teeb kummarduse Nukufilmi loomingule. Priit Pärna Animafilmifestivalist välja kasvanud filmifestival Kino Maale toob oktoobris vaatajateni kolm värviküllast nädalat.

Filmifestivali fookus on suuresti Nukufilmi 60. sünnipäeval. Nii ongi vanim animatsioon 1957. ning värskeim 2017. aastast.

“Koostöös Nukufilmiga oleme kokku pannud nostalgiahõngulise koondprogrammi, kus väikestel animasõpradel on avastamisrõõmu ning suurtel äratundmisrõõmu,” märkis peakorraldaja Indrek Jurtšenko. “Kaks programmi on pühendatud ka tänavustele juubilaridele – animaator Mati Kütt tähistab 70. ning režissöör Hardi Volmer 60. sünnipäeva.”

Kino maale filmifestivaliga saavad kaasa lüüa kultuuri- ja haridusasutused üle Eesti, näidates 9.–29. oktoobrini festivali programme. Näitamiskohana on registreeritud juba üle 100 raamatukogu, kultuuri- ja rahvamaja ning kooli ja lasteaia.

Lisainfo vaata www.kinomaale.ee.

Ela festivali tegemistele kaasa ka Facebooki fännilehel www.facebook.com/kinomaale

Jaga seda postitust

Kommenteeri

Sinu meiliaadressi ei avaldata. Nõutud väljade juures on märge *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Vasta: *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kaotatud salasõna

Registreeri