Jaga seda postitust

Elron paneb laulu- ja tantsupeoliste koju sõidutamiseks käiku lisarongid

2. juulil lisab Elron liinile täiendavad hilisõhtused rongid, mis viivad laulu- ja tantsupeolised pärast pidu Tallinnast Tartusse ja Viljandisse.

„Lisasime hilisemad väljumised meie enim täitunud liinidele. Laulu- ja tantsupidu puudutab inimesi üle Eesti, meile on oluline, et ka kaugemalt tulijad saaksid pidu lõpuni nautida,“ selgitas Elroni müügi- ja arendusjuht Ronnie Kongo. „Paljud laulu- ja tantsupeol esinejad on valinud peole tulekuks just rongisõidu,“ lisas Kongo.

Lisarong Tartusse väljub Balti jaamast 2. juulil kell 21:46, peatub enne Tapa jaama Kitsekülas ja Ülemistel ning pärast Tapat kõigis peatustes. Rong jõuab Tartusse kell 00:07.

Pärast pidu saab Viljandisse kell 22:02 väljuva Türi rongiga, mis seekord jätkab oma teekonda kuni Viljandini. Rong peatub kõigis jaamades ning jõuab sihtpunkti kell 00:28.

Kuni 2. juulini saavad laulu- ja tantsupeolised käepaela ettenäitamisel Tallinna linna piires rongiga tasuta sõita.

Nii tava- kui ka erirongide sõidugraafikud on leitavad Elroni sõiduplaani otsingust.

Jaga seda postitust

Kommenteeri

Sinu meiliaadressi ei avaldata. Nõutud väljade juures on märge *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Vasta: *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kaotatud salasõna

Registreeri