Jaga seda postitust

EROOTILINE PUHKUS: Veneetsias tegutseb edukas firma, mis korraldab soolase piletihinnaga ebatavalisi kruiise

Veneetsiast startis üleeile nädalane Desire Venice Cruise – see pole niisama kruiis Vahemerel, vaid luksuslaevale Azamara Quest on kogunenud umbes 700 inimest, et saada osa täiskasvanute meelelahutusest.

erootiline puhkus desire

Iha kruiisile on oodatud vaid paarid. / Pixabay

Ehk siis otsesõnu öeldes on see erootika- ja seksikruiis, kuigi päris nii seda ei kirjeldata. Kruiisi reklaamival veebilehel on kirjas märksõnad: ainult täiskasvanutele, ainult paaridele, riietus valikuline, sensuaalsed kogemused, eksklusiivne teenindus.

Kas kruiis oli välja müüdud? Jep.

Kruiisilaev alustab ja lõpetab sõitu Veneetsiast, aga peatusi tehakse ka Horvaatias ja Sloveenias. Praegu on laev Spliti sadamas.

“Reisijad saavad nautida luksuslikku programmi, mis on kavandatud nii, et kindlustada tõeliselt originaalne kogemus koos eksklusiivse, maailmatasemel teeninduse ja mugavustega,” kirjutatakse veebilehel.

Näiteks on laeval alad, kus võib kanda rõivaid või ka mitte kanda. Reisijatele eri teemadega privaatsed “mängutoad”, korraldatakse teemaõhtuid ja peeneid õhtusööke.

Palju see maksab?

Kruiis on tõepoolest eksklusiivne, vähemalt piletihindu arvestades võib nii arvata. Kajutite hinnad algavad 3183 dollarist. Kõige kallim sviit maksab 10 996 USA dollarit.

Odavamatele kajutitele lisandub ühekordne lisatasu 350 ja kallimatele 400 dollarit. See raha läheb sadamatasudeks, maksudeks, dokumenditasudeks jms.

Kruiisil osalevad ja esinevad paljud erootikamaailma tähed. Näiteks on kohal Playboy raadiosaate “Swing with Holli & Michael” juhid Holli ja Michael. Perekonnanimesid vist selles maailmas ei kasutata, vähemalt pole neid kruiisi veebilehel kirjas. Hollit ja Michaelit nimetatakse ekspertideks paaride nõustamisel.

Samuti esineb laeval teiste seas dr Jessica O’Reilly, kes on seksi- ja suhtespetsialist. Ta teeb saadet Playboy TVs. Veebilehel mainitakse, et ta reisib mööda maailma ja nõustab inimesi, olles hüva nõu andnud isegi kuninglikele paaridele ja presidendikandidaatidele.

Kõiki esinejaid saab vaadata siit.

F: Desire Venice Cruise

Vabameelne, aga reeglitega

Kuna tegu on delikaatse puhkuseteenusega, on kruiisilaeval ka hulk reegleid, millest palutakse reisijail kinni hoida.

Näiteks ei tohi napilt või ilma riieteta käia igal pool, vaid ainult neis restoranides ja ruumides, kus on see lubatud.

Kruiisil osalejate isikud palutakse hoida enda teada. Seepärast on laeva avalikes ruumides rangelt keelatud pildistamine või filmimine, mida võib aga teha privaatruumides.

Kõige intiimsemate kogemuste saamiseks on laeva nn mängutoad kujundatud nii, et seal oleks paaridel võimalik omaette olla. Kui asi läheb kuumaks, tuleb minna nendesse ruumidesse.

Kruiisi korraldajad märgivad, et külalisi tuleb kohelda lugupidavalt ja kinni tuleb pidada kuldsest reeglist: “ei” tähendab “ei”.

Laeva koridorides ei tohi pärast keskööd valjuhäälselt pidutseda, sest osa kruiisil osalejaid soovib puhata.

Reeglites märgitakse, et kuigi kruiis on eelarvamustevaba, ei tolereerita narkootikumide tarvitamist.

Laeva teenindaval personalil on rangelt keelatud külalistega alkoholi tarvitada või intiimselt suhelda. Kui keegi seda teeb, saadetakse ta laevalt ära.

Suur kasum

Desire ehk Iha Kruiisi korraldab originaalse nimega ettevõte Original Group, mis nimetab end täiskasvanute puhkuse korraldamise maailma liidriks. Eelmisel aastal oli ettevõtte kasum 60 miljonit USA dollarit.

Original Groupi asutas 1974. aastal insener Diego de la Peña Garcia. Ettevõttel on kolm kuurorti – Desire Riviera Maya Pearl, Desire Riviera Maya ja Temptation Cancun.

Jaga seda postitust

Kommenteeri

Sinu meiliaadressi ei avaldata. Nõutud väljade juures on märge *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Vasta: *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kaotatud salasõna

Registreeri