Jaga seda postitust

Estravel hakkab vahendama Kidy Touri paketireise

Reisikorraldaja Kidy Tour ja reisibüroo Estravel allkirjastasid koostööleppe, mille alusel hakkab Estravel oma klientidele vahendama Kidy Touri paketireise Türki ja Egiptusesse. 

Kidy Touri juhatuse esimees Gvidas Aukstuolis ütles, et Kidy Tour on koostööleppe sõlmimise nimel töötanud juba mõnda aega. “Meie jaoks on leping Eesti vanima ja suurima reisibürooga väga oluline verstapost,” lausus ta. “Ühelt poolt laieneb tänu sellele meie partnervõrgustik, kuid teisalt oleme muutnud paljude Eesti reisisõprade elu tunduvalt mugavamaks – nüüd saab Kidy Touri reise osta kõikidest Estraveli esindustest.“

Tänu Estraveli paljudele esindustele eri Eesti linnades saab nüüd kõiki Kidy Touri korraldatavaid reise osta esmakordselt ka Haapsalus ja Kärdlas.

Lisaks Estravelile müüvad Kidy Touri reise veel 141 Eesti reisibürood, millega on kaetud kõik suuremad linnad. Eelmisel aastal reisis Kidy Touriga 36 000 puhkajat, kellest suure osa moodustasid lastega perekonnad.

1988. aastast tegutsev Estravel on Eesti ja Baltimaade suurim reisibüroo. Estravel müüb või vahendab lennupileteid, reisipakette ja hotellimajutust, laeva- ja rongipileteid, reisikindlustust ning bussi- ja autorendi teenust. Estravelil on kokku kaheksa esindust kuues Eesti linnas, 24/7 töötav Tellimiskeskus, esindus Lätis ning tütarfirmad Leedus, Austraalias, Soomes ning USAs.

Rahvusvaheline reisikorraldusettevõte Kidy Tour kuulub Ida-Euroopa suurimale lennundusettevõttele Avia Solutions Group, mille aktsiad on noteeritud Varssavi börsil. Kidy Touri põhiturud on Eestis, Lätis, Leedus ja Venemaal, kus nende korraldatavaid reise saab broneerida enam kui 400 reisibüroos.

Jaga seda postitust

Kommenteeri

Sinu meiliaadressi ei avaldata. Nõutud väljade juures on märge *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Vasta: *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kaotatud salasõna

Registreeri