Jaga seda postitust

Estraveli kampaania: edasi-tagasi lennupiletid USAsse alates 269 eurost

Estravel alustab aastat harvanähtavalt soodsate hindadega Skandinaavia lennufirma SAS kauglendudele.

Kõigis hindades sisaldub ka äraantav pagas (1×23 kg) kogu marsruudi vältel ja pardatoitlustus ning personaalse ekraaniga meelelahutussüsteemi kasutamine pikkadel lendudel.

Parima väärtuse oma raha eest saad, kui külastad ühe reisi jooksul mitut sihtkohta. See võimalus on olemas Aasia ja mõne USA hinna puhul (vt täpsemalt hinnatabelist).

Reisida saab alates märtsist kuni novembri lõpuni (v.a suvekuud). Soodushinnad kehtivad müügiks kuni kohti jätkub, aga mitte kauem kui 14. jaanuarini.Odavaimal tasemel hindu kauaks ei jätku. Vajalik on suur paindlikkus reisiaegades ja pilet tuleb osta kohe pärast koha broneerimist.

New York. F: Pixabay

USA: edasi-tagasi lennud algusega Tallinnast

Reisi võib alustada perioodil 01.03.–30.11.2019, viimane päev tagasilennuks on 03.12.2019. NB! Kummaski suunas ei ole lennud lubatud vahemikus 14.06.–12.08.2019 (reaalses saadavuses võib esineda suuri lünki ka väljaspool suvekuid).

New York, Ameerika Ühendriigid al 269 €

* San Francisco, Ameerika Ühendriigid al 289 €

Chicago, Ameerika Ühendriigid al 319 €

* Boston, Ameerika Ühendriigid al 419 €

Washington, Ameerika Ühendriigid al 419 €

* Miami, Ameerika Ühendriigid al 429 €

Los Angeles, Ameerika Ühendriigid al 439 €

* San Franciscosse, Bostonisse või Miamisse lennates võib mõlemal lennusuunal teha täiendava lennukivahetuse ja soovi korral ka üle 24h peatuse New Yorgis, Washingtonis või Chicagos. Lisatasu selle eest ühel suunal on 80 €. USA siselendu opereerib sel juhul American Airlines või United Airlines.

Näiteks lennates marsruudil Washington-San Francisco-New York ja igal pool peatudes, maksad pileti eest kokku vaid 449 € (289 + 80 + 80), see on kindlasti parim väärtus, mida antud kampaania raames teha saab.

Samas maailmajaos asuvaid sihtkohti võib omavahel kombineerida (lennata ühte linna ja tulla tagasi teisest). Hinnaks on siis pool kummagi sihtkoha hinnast kokkuliidetuna.

Aasia: edasi-tagasi lennud algusega Tallinnast

Reisi võib alustada perioodil 01.03.–30.11.2019, viimane päev tagasilennuks on 03.12.2019. NB! Kummaski suunas ei ole lennud lubatud vahemikus 14.06.–12.08.2019.

** Peking, Hiina al 429 €

** Shanghai, Hiina al 429 €

*** Hongkong al 549 €

Lisavõimalused:

** Pekingisse või Shanghaisse lennates võid ühel suunal teha täiendava lennukivahetuse ja soovi korral üle 24h peatuse Hongkongis. Hinnalisa 80€.

*** Hongkongi lennates võid aga mõlemal suunal peatuda Pekingis või Shanghais. Hiina RV ja Hongkongi vahelisi lende opereerib siis Cathay Pacific ja siingi on iga lisapeatuse hind 80 €.

​Samas maailmajaos asuvaid sihtkohti võib omavahel kombineerida (lennata ühte linna ja tulla tagasi teisest). Hinnaks on siis pool kummagi sihtkoha hinnast kokkuliidetuna.

Vaata ja broneeri SIIT.

Jaga seda postitust

Kommenteeri

Sinu meiliaadressi ei avaldata. Nõutud väljade juures on märge *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Vasta: *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kaotatud salasõna

Registreeri