Jaga seda postitust

Estraveli punkte saab nüüd vahetada Finnair Plusi punktide vastu

Estraveli klientidel avanes sel nädalal uus ja erakordne võimalus, teatas ettevõte. Lisaks muudele reisiboonustele ja soodustustele saab nüüd vahetada oma Estraveli punkte Finnair Plusi punktide vastu.

Tegemist on esmakordse sellelaadse võimalusega Eesti ja Soome ajaloos.

Kui sul on aastaga kogenenud näiteks 5000 punkti, võid need kohe vahetada 5000 Finnairi punkti vastu. Selleks pead olema liitunud Finnair Plusi programmiga, mida saad teha siin.

Finnair Plus on Finnairi ülipopulaarne püsikliendiprogramm, mis kogub punkte kõikide Finnairi ja oneworld-firmade lendudelt ja sadadelt muudelt partnerfirmadelt üle maailma. Kogutud punktide eest saab “osta” lennupileteid, äriklassi upgrade’i ja paljude partnerfirmade teenuseid ning tooteid.

Reisiajakirjanik ja lennuekspert Krister Kivi märkis, et tegu on hea uudisega, mis avardab tuntavalt Estraveli püsiklientide valikuvõimalusi. “Näiteks saab Finnair Plusi punkte nüüd koguda sõltumata sellest, millise lennufirma pileteid Estravelist osta.”

Praegu on Eestis ligi 30 000 aktiivset Estraveli püsikliendikaardi omanikku. Eripakkumisena saab kuni mai lõpuni iga Estraveli erareisi ostja soovi korral kaasa tasuta Kuldkaardi. Kuldkaardi normaalhind on 16€.

Jaga seda postitust

Kommenteeri

Sinu meiliaadressi ei avaldata. Nõutud väljade juures on märge *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Vasta: *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kaotatud salasõna

Registreeri