Jaga seda postitust

Festivalil Go Narva näeb linnust viimast korda enne restaureerimist

19. augustil peetav muusikafestival Go Narva jääb viimaseks suurürituseks, kus on võimalik näha Narva linnust senisel kujul.

Renovatsioon peaks algama juba selle aasta lõpus või järgmise alguses. „Töö ei valmi tõenäoliselt enne 2020. aasta lõppu,“ ütles Narva muuseumi üritustejuht Mihhail Peretotškin. Seetõttu järgmisel suvel suuri ettevõtmisi linnuses ei toimu.

F: Go Narva

See, kui palju linnus muutub, pole veel selge. Teada on, et linnust kaasajastatakse, viiakse sisse uued sidevahendid, et ka edaspidi saaks seal pidada suuri linna- ja äriüritusi. Narvas korraldatakse linnuse rekonstrueerimisperioodil tähtsamaid sündmusi ilmselt vaid Peetri platsil.

„Vana linnus muutub kindlasti nostalgiaks, kuna sellega on üles kasvanud mitu põlvkonda narvalasi. Hermanni torn kõrgus traditsiooniliselt peaaegu kõigi esinemiste ja kontsertide taustal kogu oma hiilguses ja andis neile sündmustele erilise võlu, mida ei leidu kuskil maailmas. See pole eriline koht mitte ainult linnaelanikele, vaid kogu riigile ja turistidele teistest maadest,“ rääkis Peretotškin.

Festivalil Go Narva esinevad välismaised bändid Uma2rman, Tšiž & Со, Leprikonsõ ja Poljusa, Eestist aga Terminaator ja Avenue.

Jaga seda postitust

Kommenteeri

Sinu meiliaadressi ei avaldata. Nõutud väljade juures on märge *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Vasta: *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kaotatud salasõna

Registreeri