Jaga seda postitust

FOTOD: Eesti elektrirolleritootja Stigo avas esimese kontseptsioonipoe Hiinas

Eestis asuv disaini- ja tootmisettevõte Stigo on avanud oma esimese kontseptsioonipoe Tianjinis.

“Meie visioon on lahendada linnainimeste liikumismured, pakkudes täielikku liikumisvabadust stiilsel ja keskkonnasõbralikul viisil,” ütles Stigo tegevjuht Ardo Reinsalu. “Seetõttu on meil väga hea meel avada kõige esimene Stigo kontseptsioonipood Hiinas, mis on kujundatud justkui kohvik. Seal on võimalik kogeda kõiki Stigo erilisi tooteomadusi ja samas nautida kohvijoomise kogemust ilma, et peaksite muretsema oma sõiduki parkimise või laadimise pärast. Teie kokkupandud Stigo on seinas laadimas ning pargitud kohe teie kõrvale.”

This slideshow requires JavaScript.

Reinsalu sõnul usub ettevõte, et Stigo toob kaasa pöördelise muutuse inimeste liikumisvõimaluste lahendamisse. “Stigo ei ole mitte ainult maailma kiireim kokkupandav elektriroller, vaid seda saab endaga kõikjale, sealhulgas siseruumidesse kaasa võtta, järel vedada nagu käsipagasit ning laadida tavalisest seinapistikust,” ütles ta.

Stigo disainib, arendab ja toodab innovaatilisi kokkupandavaid elektrirollereid, mis on omataoliste seas kõige kergemad ja ergonoomilisemad. Stigo elektrirolleri suurim kiirus on 25 km/h, kaal 14,1 kg, kokkuvoltimise aeg on 2 sekundit, kokkupakitult on tema mõõt 48 x 40 cm ja ühe laadimisega on võimalik sõita kuni 35 km.

Stigo e-roller on Euroopas tüübikinnitatud ehk E-märgistusega ja tänavalegaalne sõiduk.Stigo e-rollerid on müügil enam kui 20 riigis ning firmal on kavas toota 30 000 elektrirollerit. Peamised turud on Hiina, Euroopa ja USA.

Jaga seda postitust

Kommenteeri

Sinu meiliaadressi ei avaldata. Nõutud väljade juures on märge *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Vasta: *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kaotatud salasõna

Registreeri