Jaga seda postitust

FOTOD: Väikses Mõisakülas jälgis 600 spordihuvilist tai- ja kickpoksivõistlust

4. augustil toimus Mõisaküla linna päevade raames poksivõistlus Mõisaküla Fight 2017, kus ringis pidasid tuliseid lahinguid nii Eesti kui ka naaberriikide kickpoksi ja taipoksi klubide võitlejad.

Võitlusõhtul sai kaasa elada viiele eri kaalukategoorias matšile. Ilm kahjuks ettevõtmist ei soosinud, teise matši ajal puhkenud sadu jäi küll järele, aga edasi oli Mõisaküla Suveaia terrassil asunud ring juba libe, tingimused muutusid ekstreemsemaks ja korraldaja Henri Helemäe sõnul ei saanud võitlejad seetõttu sageli endast 100 protsenti anda. “Selliseid lahinguid sellistes tingimustes igapäevaselt ei näe!” oli ta siiski rahul.

Esimesena läksid ringi Ringo Tipp ja Andri Lannajärv ning heitlus lõppes teises raundis tehnilise nokaudiga Andrile, võitjaks kuulutati Ringo Tipp.

Teine ja üsna tuline matš toimus Kevin Renno Võitlusspordi Akadeemia võitleja Marko Šultsi ja Tartu Taipoksi Klubi sõdalase Renar Saaremetsa vahel, võit läks kohtunike otsusega Marko Šultsile.

Kolmandana läksid kokku Sergei Makejev klubist Tugev tahe ja Team Oulu võitleja Henri Kurttila, matšis tehti pärast kolmandat raundi ka ekstraraund ja sellest väljus võitjana Sergei.

Neljandas matšis läksid vastakuti Viimsi Tigers Gym võitleja Maikel Astur ja Leedu võitleja Aironas Ramonaitis (Legacy Hamburg), tulise heitluse järel läks võit kohtunike otsusega Maikelile.

Peamatšis olid vastamisi Tartu Taipoksi Klubi sõdalane Ott Remmer ja klubi Power Fight Club võitleja Kaijo Nurmsoo, kohtunikud kuulutasid ägeda heitluse lõppedes võitjaks Ott Remmeri.

Võistlus oli korraldaja Henri Helemäe sõnul võimas, Mõisakülla oli kogunenud ligikaudu 600 võitlusspordi huvilist. “Tahan, et võitlussport laieneks üle Eesti ja seega soovin, et ka sellises väikeses Eesti paigas oleks selline võimas võitlusspordiüritus. Tulevase aasta plaanid on suured, aga täpsemad asjaolud selguvad hiljem. Kohtume 2018. aastal!” lubas ta.

Fotod: Caspar Aru

Jaga seda postitust

Kommenteeri

Sinu meiliaadressi ei avaldata. Nõutud väljade juures on märge *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Vasta: *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kaotatud salasõna

Registreeri