Jaga seda postitust

FOTOGALERII: Paigad, mille külalislahkus kutsub – Gruusia

Kellele Gruusia, kellele Georgia, aga sisu sellest ei muutu – see on riik, mille külalislahkusest räägitakse legende. Ja ega ilu ole vähemtähtsam, rääkimata kliimast.

Reisiportaal on viimastel nädalatel otsinud inspireerivat paika, kuhu lähiajal reisile minna ja seda ka siin veebilehel kajastada.

Valikus oli mitu riiki, aga maksimumpunktid sai hetkel Gruusia. Kes käinud, see teab – grusiinlased on ülimalt külalislahked, suhtuvad eestlastesse hästi, lennupiletid Tbilisisse on mõistliku hinnaga ja meie kõledaks kiskuval sügisesel ajal on seal mõnusalt soe.

Airbnb kaudu majutust otsides leiab suurepäraseid ööbimiskohti. Vahemikus 20-30 eurot ööpäev saab tip-top korteri, mis ei pruugi vastata kõrgetele nõudmistele, aga just see ongi Gruusia puhul hea, et veel on leida algupäraseid ning lihtsaid, viinamarjakasvudega sisehoovide ja terrassidega lihtsaid kortereid.

Kui sul on häid soovitusi, millest Reisiportaal võiks Gruusias kirjutada või videot teha, siis anna sellest kommentaariumis teada.

Kliki pildil ja vaata fotogaleriid Tbilisist:

Tbilisi

Jaga seda postitust

Kommenteeri

Sinu meiliaadressi ei avaldata. Nõutud väljade juures on märge *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Vasta: *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kaotatud salasõna

Registreeri