Jaga seda postitust

Go Bus hakkas esimesena Eestis bussitranspordi perepileteid pakkuma

Bussifirma Go Bus tõi Tallinn-Tartu liinile esimesena Eestis bussisõidu perepiletid, mis annavad lastega peredele võimaluse soodsamalt reisida.

go Bus

F: Go Bus

“Paljudes muuseumides, meelelahutuskeskustes või majutusasutustes on perepilet üsna tavaline nähtus, miks see ei võiks samamoodi olla ka ühistranspordis?” ütles Go Busi arendusjuht Kaur Sarv. “Tallinna ja Tartu vahel sõidavad lisaks ettevõtjatele ja tudengitele üsna tihti lastega pered ning seetõttu osustasime luua sooduspakkumised ka neile.”

Tallinn-Tartu liini perepakett koosneb kahest täiskasvanust ja kahest lapsest ning kõigil pereliikmetel on koos reisides võimalik osta tavapärasest hinnast soodsam 5-eurone pilet, mis teeb paketi hinnaks kokku 20€. Kui peres on rohkem lapsi kui kaks, siis saab ka iga järgmine endale viieeurose pileti soetada.

“Tallinn-Tartu maanteel autoga liiklemine on närvesööv tegevus, selle asemel on hoopis mugavam ja turvalisem reisida bussiga, vaadata sõidu ajal multimeediakeskuse kaudu filme, mängida mänge või hoopis tööd teha,” ütles Sarv. “Samuti on meie bussides palju ruumi, mis tagab sõidu ajal hea võimaluse just väiksemate lastega tegeleda. Lisaks on sel aastal Go Busi meediaserverites ka Eesti tuntuimate joonisfilmide programm nii lastele kui täiskasvanutele.”

Go Busi Tallinn-Tartu bussid väljuvad nii Tartust kui ka Tallinnast iga päev kolmveerandtundidel. Kõikides bussides on wifi-ühendus, 220V ja USB-laadimispistikud, WC ja rohkem kui kolmekümne filmiga meelelahutuskeskus.

Go Bus pakub ühistransporditeenust Eesti maakondades, linnades ning kaugliinidel. Go Busiga on võimalik sõita Tallinnast suurematesse maakonnakeskustesse, Põlva- ja Tartumaal, Lääne-Virumaal, Järvamaal, Lääne-Eestis ning Hiiu- ja Saaremaal.

Go Busi pileteid saab osta Go Busi kodulehelt www.gobus.ee ning internetist: www.piletilevi.ee ja www.tpilet.ee, Piletilevi müügipunktidest ja bussijaamadest.

Jaga seda postitust

Kommenteeri

Sinu meiliaadressi ei avaldata. Nõutud väljade juures on märge *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Vasta: *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kaotatud salasõna

Registreeri