Jaga seda postitust

Haapsalu ettevõtjad meelitavad turistivaesel ajal inimesi vanalinna

Haapsalu vanalinn on talviti rahvavaene ja seepärast on sealsed ettevõtjad juba mitmendat aastat korraldanud “Talveõhtut Haapsalu vanalinnas”. Siis toimub turistidest tühjaks jäänud linnaosas hulk ettevõtmisi, kuhu on oodatud nii linnarahvas kui ka külalised kaugemalt.

3. veebruaril on MTÜ Läänemaa Turismi eestvedamisel kokku tulnud mitmed Haapsalu vanalinna ettevõtted, et pakkuda ühel päeval midagi veel huvitavamat kui igapäevaselt seda tehakse.

epp maria galerii Haapsalu

Epp Maria Galeriimajutus. F: www.galeriimajutus.ee

Näiteks toimub Hermanis kokteilikoolitus, Epp Maria galeriis tutvustab Epp Maria isiklikult oma loomingut, ökopoes toimub loeng, kus räägitakse vee tähtsusest ning mitmes kaupluses on eripakkumised.

Raekojas ja Iloni Imedemaal on eriprogramm, mille märksõnaks on kummitused. Resto Krahw pakub lisaks tavamenüüle erimenüüd ning proovida saab Jaanihanso siidreid ning vahuveine.

Lisaks on õpitoad Hetkepüüdjas ja Haapsalu kunstikoolis. Kavas on veel palju põnevaid sündmusi, igaüks leiab midagi enda jaoks.

Ettevõtmise eesmärk on elavdada ettevõtlust Haapsalu vanalinnas talvisel ajal. Korraldajad soovivad, et ka madalhooajal leiaksid inimesed põhjuse vanalinna ettevõtteid külastada ja pikemaajalisem eesmärk oleks ka väljapoole näidata, et Haapsalus ei toimu toredaid ettevõtmisi vaid suvel ning linna tasub külastada igal hooajal.

Idee sündmuse korraldamiseks tuli tänu Haapsalu linnavalitsuse toetusele ning juba varem aktiivsete vanalinna ettevõtete poolt algatatud sarjale “Õhtud vanalinnas”, millest viimane toimus novembris.

Ettevõtjad ise aga jätavad keskse koordineerimise meelsasti mõnele organisatsioonile, sedasi saavad nad ise keskenduda sündmuse raames millegi põneva läbiviimisele.

“Talveõhtu Haapsalu vanalinnas” kavaga saab tutvuda siin.

Jaga seda postitust

Kommenteeri

Sinu meiliaadressi ei avaldata. Nõutud väljade juures on märge *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Vasta: *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kaotatud salasõna

Registreeri