Jaga seda postitust

Harley Davidsoni klubi eestvedamisel korraldatav volbriparaad näitab linnarahvale sadu tsikleid

Harley-mehed ja -naised siirduvad 30. aprillil Tallinna-tiirule, et näidata linnarahvale nii mootorrattaid kui ka ennast.

Paraadile eelneb ning järgneb kogupere volbrimöll Tallinna laululaval. Uudistama on oodatud kõik ja piletiraha ei küsita. Kavas on köievedu, jalka, aeglussõit, näomaalingud ja palju muud. Lisaks toob Harley Davidsoni esindus välja unistuste tsiklid.

Ka Husgvarna demonsteerib oma uusi tänavasõidu tsikleid. Mis lastesse puutub, siis nemad saavad tagaistmel sõita – sümboolse tasu eest, mis hiljem heategevuseks annetatakse. Kaskadöör Andrei Kuzmin rokib aga moto-show’l, kus kumm suitseb ja esiratas pikalt asfaldil ei püsi.

harley davidsoni klubi

F: Pixabay.com

“Tegemist on toredate meeste ja naistega, kellel kõigil on oma töö ja igapäevaelu,” kirjeldas Harley-klubi president Kaspar Kaugija karm-südamlikke tsiklikamraade. “Kui nad igapäevaselt kannavadki ülikonda, valget särki ja kikilipsu, siis niimoodi ju mootorrattaga ei sõida. Loomulikult pannakse teised riided selga ja võib-olla annab imidži muutumine kõrvalseisjale karmide tegelaste vihje. Tegelikult on nad lihtsalt inimesed, kes armastavad mootorratturi eluga kaasnevad vabadust.”

Kaugija sõnul lisandub tsikliringkonda järjest rohkem naisrattureid, kes sõidavad nii Harleyde kui ka kõigi teiste markidega. Õigupoolest polegi mark Kaugija meelest nii oluline – tähtis on eesmärk. Ja eesmärk on vabadus!

Jaga seda postitust

Kommenteeri

Sinu meiliaadressi ei avaldata. Nõutud väljade juures on märge *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Vasta: *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kaotatud salasõna

Registreeri