Jaga seda postitust

HEA TEADA: Mida Joogafestivalile kaasa võtta?

Joogafestival Joogafestivalile

F: Kristel Aija

Juba eelseisval laupäeval on Haapsalus igasuvine Joogafestival, mis toob Valge Daami linna enam kui tuhat joogahuvilist.

Kuna tegu on kahepäevase festivaliga, siis tekib paljudel külalistel, eriti neil, kes sinna esimest korda satuvad, õigustatud küsimus: mida kaasa võtta? Joogafestivali korraldajad on koostanud spikri, mis peaks andma esialgse ülevaate sellest, mida võiks vaja minna.

Et joogatajal oleks festivalil mõnus olla, on korraldajate soovitused koti pakkimiseks sellised:

  • festivali pilet (saab ka kohapeal osta);
  • sularaha ostudeks bazaaril ja siseruumide töötoa pileti lunastamiseks;
  • joogamatt (saab osta ka kohapeal), sobib ka matkamatt, mis on kaetud käterätikuga;
  • meditatsioonipadi (kui kasutad, saab osta ka kohapeal);
  • tekk või pleed enese katmiseks lõdvestuse või meditatsiooni ajal või ka niisama õhtust kontserti nautides;
  • plastmassist või metallist veepudel ja kui kavatsed osa võtta hommikutseremooniast, siis termos või termoskruus sooja vee või tee jaoks (veepudelit saab täita linnusemüüri nurgas statsionaarses WC-s).

Riietuses võiksid soovitavalt olla heledad, naturaalsest materjalist riided, mis ei pigista. Arvestada tuleb ilmaoludega. Tavaliselt on mõnus, kui püksid on pikad ja särk on lühikeste varrukatega, aga ka pikkade varrukatega jakk, mida saab vajadusel maha võtta.

Hea on kihiline riietus, nii saab vajadusel kergesti ühe kihi ära võtta. Kaasa võiks võtta paar komplekti joogariideid, arvestades ilmaolusid ja määrdumist.

Väga vajalikuks võivad osutuda vihmakeep; sääsetõrjevahend või vastavad riided; peakate päikese kaitseks; päikesekaitsekreem piisava faktoriga, et oleksid kaitstud põletuse eest; päikeseprillid, aga ka fotoaparaat, kirjutusvahend ja märkmik, soovi korral muusikariistad, et saaks spontaanselt väikese pillimängu teha.

Telkimiseks: telk, matt, magamiskott, taskulamp, isiklikud hügieenivahendid ja käterätik, igaks juhuks oma WC-paberi rull.

NB! Festivali alale pole lubatud kaasa võtta alkoholi, sigarette, narkootilisi aineid ega klaastaarat.

Kõikidele tekkivatele küsimustele saab vastuseid otsida http://www.joogafestival.ee.

Monika Kuzmina
Joogafestivali meediajuht 

Jaga seda postitust

Kommenteeri

Sinu meiliaadressi ei avaldata. Nõutud väljade juures on märge *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Vasta: *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kaotatud salasõna

Registreeri