Jaga seda postitust

Hea uudis ka eestlastele – Finnair alustas otselende Helsingist Goasse

Helsingi lennujaam teatas täna, et Finnair avas otselennud Helsingist India osariiki Goasse. Hinnad on igati taskukohased – Tallinnast lendu alustades leiab edasi-tagasi pileti vähem kui 600 euro eest.

Otselennud toimuvad 1. novembrist 2017 kuni 21. märtsini 2018.

Finnairi lennusaatjad Goa otselendude avamisel. F: Helsingi lennujaam / Facebook

Goas maandutakse rahvusvahelisel lennuväljal, mis asub Panajist 29 km kaugusel edelas.

Otsi sobivaid lende siit.

Goa on tuntud oma lõputute randade ja pidude poolest, kuid lisaks sellele leidub seal palju muudki. Indiale on omane india ja portugali kultuuri ainulaadne kooslus. Tegemist on kohaga, mida kõik joogasõbrad peavad külastama.

Finnairi lennusaatjad Goa otselendude avamisel. F: Helsingi lennujaam / Facebook

Goast leiab nii viietärni luksuskuurordid kui ka pingevabad hipide turud ja askeetliku maailmavaate. Goa populaarseimateks vaatamisväärsusteks on selle arvukad rannad, mille hulka kuulub nii suurejoonelisi turistide poolt armastatud randasid kui ka väiksemaid ja privaatsemaid randasid. Lisaks kaunid Vana maailma kirikud, nagu 1605. aastal ehitatud Bom Jesuse basiilika, ja rikkumatuna säilinud templid, nagu jumalikule Lord Shivale pühendatud Shri Mangueshi tempel.

Allikas: Finnair

Jaga seda postitust

Kommenteeri

Sinu meiliaadressi ei avaldata. Nõutud väljade juures on märge *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Vasta: *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kaotatud salasõna

Registreeri