Jaga seda postitust

HEAD LENNUPAKKUMISED: Valik odavaid pileteid juunikuuks

Reisiportaal otsis välja mõned sihtpaigad, kuhu edasi-tagasi lennupiletid on juunikuus odavad ja mis on sobivad paigad lühikeseks suvepuhkuseks.

Gruusia, 110 eurot

Kõige odavamad piletid leiab juunikuus Tbilisisse, lahkudes Tallinnast 7. juunil ja naastes 13. juunil. Selle variandi puhul on nii miinuseks kui ka plussiks see, et vahemaandumine on Ateenas ja lendude vahe on väga pikk – minnes 17 tundi ja 25 minutit ning naastes 16 tundi.

Kui pöörata pikk ooteaeg Ateenas enda kasuks, on see päris hea variant, sest seal on mida vaadata ja avastada. 17 tunniga jõuab päris palju. Lennuk maandub Ateenas kl 7 hommikul, siis on paras aeg end linna sättida. Lahkumisaeg on natuke pärast südaööd.

Peaaegu samamoodi on Tbilisist tagasi tulles. Jällegi on terve päev võimalik veeta Ateenas ning vahemaandumise ooteajaga saada sisuliselt kaks reisi ühe hinnaga.

Vaata ja broneeri Tallinn-Tbilisi lennuvariante siit.

Dublin, 179 eurot

Iirimaa on suvisel ajal mõnus koht, mida külastada. Dublinisse on juunikuus odavaimad piletid lahkumisega 17. juunil ja naasmisega 21. juunil. Ehk siis paras periood lühikeseks linnapuhkuseks.

Tallinnast väljub otselend kl 15.40 ja tagasi tulles Dublinist kl 9.25. Ses mõttes on lennuajad halvad, et mõlemal juhul läheb päev suures osas lennuaja tõttu kaotsi, aga paaripäevane linnapuhkus võib just paljudele sobiv olla.

Vaata ja broneeri siit.

Milaano, 103 eurot

Lahkudes 8. juunil ja naastes 15. juunil saab Tallinna-Milaano otselennu piletid 104 eurot eest (sama hinnaga leiab lende ka teistel kuupäevadel).

Välja toodud variandi puhul tuleb tähele panna, et tagasi tulles väljub lennuk teisest lennujaamast. Minnes maandutakse Milan Bergamos ja lahkutakse Milan Malpensast.

Vaata ja broneeri siit.

Girona, 110 eurot

Sellesse Hispaania linna saab hea hinnaga piletid, kui lahkuda 3. ja tulla tagasi 10. juunil. Tegu on kiirete otselendudega. Lennud on õhtusel ajal. Tasub vaadata ka teisi kuupäevi, sest odavaid variante leiab veel.

Vaata ja broneeri siit.

Kui soovid ise juunikuuks odavaid pileteid leida, siis vaata siit, mida Skyscanner pakub.

Vähem kui 100 euro eest saab näiteks Lätti, Norrasse, Saksamaale, Leetu, Rootsi, Soome ja Poola.

Pisut üle 100 euro eest leiab lende Austriasse, Türki, Suurbritanniasse, Taani, Prantsusmaale, Tšehhi, Hollandisse, Ungarisse, Belgiasse, Valgevenesse, Bulgaariasse, Rumeeniasse, Šveitsi, Ukrainasse.

Jaga seda postitust

Kommenteeri

Sinu meiliaadressi ei avaldata. Nõutud väljade juures on märge *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Vasta: *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kaotatud salasõna

Registreeri