Jaga seda postitust

Hiina näitleja elab kuu aega Helsingi lennujaama väikses toas kõigi silme all

Helsingi lennujaam on valitud maailma parimate hulka. Et seda kontrollida, elab Hiina näitleja Ryan Zhu kuu aega lennujaamas väikses toas.

Ettevõtmise nimeks on pandud “Life in Hel” ning seda kirjeldatakse kui segu 2004. aasta Tom Hanksi filmist “The Terminal” ja 1998. aasta linateosest “The Truman Show”.

Ryan Zhu elu lennujaamas on kõigile jälgitav. Ta sööb, magab ja hoiab end tegevuses kõigi silme all. Zhule antakse ka ülesandeid ja auhindu – igaks päevaks on talle planeeritud mingisugust tegevust.

Ryan Zhu majake, milles ta Helsingi lennujaamas kuu aega elab. F: Finavia

Zhu võib millal iganes Helsingist ka lahkuda ja koju lennata, aga kui ta peab kuu aega vastu, saab ta auhinnaks reisi Lapimaale. Tõsielusarja meenutav reklaamikampaania algab 10. oktoobril.

Lennujaama operaator Finavia tahab selle kampaaniaga tõestada, et Helsingi on üks maailma parimaid ning Aasia ja Euroopa vahel kiireimat ühendust pakkuv lennujaam. Seepärast on mõistetav, miks kampaanias kasutatakse tuntud hiinlast – Hiina ja teisi Aasia kliente läbib lennujaama palju.

Zhu elu lennujaamas saab jälgida kohapeal, aga seda kantakse iga päev üle ka sotsiaalmeedias. Märksõnaks on #LIFEINHEL.

Finavia reklaami ja kommunikatsiooni asepresident Katja Siberg ütles, et kogu lennujaama personal ootav Ryan Zhu saabumist. “Tahame talle anda unustamatu kogemuse. Kampaania tagasiside on äärmiselt oluline, et saaksime oma teenust muuta veelgi paremaks,” lausus ta.

Ryan Zhu elu lennujaamas saab veebis jälgida siit:

Allikas: Finavia

Jaga seda postitust

1 kommentaar

Kommenteeri

Sinu meiliaadressi ei avaldata. Nõutud väljade juures on märge *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Vasta: *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kaotatud salasõna

Registreeri