Jaga seda postitust

Homseni saab vaadata langevarjurite hüppeid Tallinna teletornist

F: www.facebook.com/teletorn/

Tallinna teletorni juures saab täna ja homme vaadata, kuidas langevarjurid torni platvormilt alla hüppavad. Kohal on ligi 70 basejumperit üle maailma.

Rahvusvaheline base-jumpi sündmus algas juba eile, aga veel täna ja homme saab vaatemängulisele ettevõtmisele silma peale visata.

Pealtvaatajad saavad vaatemängu jälgida torni õuealalt ja seda tasuta. Kui ilm kisub halvaks – tõuseb tuul ja on vihmane –, siis võivad hüpped ära jääda.

Sel ajal kui ekstreemsportlased tornist alla hüppavad, saavad nii lapsed kui ka täiskasvanud nautida teletorni õuel eri tegevusi.

Lastele

Et tuua ka noorteni võimalus hüppeid ise nautida, on õuele üles seatud airbag jump. Võimalus on hüpata alla kuni viie meetri kõrguselt ning tunda vabalangemist. Lisaks airbag jumpile on kohal Pirita seikluspargi kogenud instruktorid, kes tutvustavad külalistele ronimisvarustust (varustuse selga panemine, karabiinide ja rulliku kasutamine), õpetavad sõlmi ning jagavad sooduskuponge seiklupargi külastuseks. Üles on pandud ka ämblikuvõrk, millel kõik huvilised saavad ronida ja oma oskusi proovile panna. Pealinna parima vaatega seikluspargi kohta leiad rohkem infot siit.

Lastele pakub tegevust teletorni maskott Eti, kelle juhtimisel toimuvad mängud, meisterdamine ja lahedate auhindadega viktoriin.

Nostalgia

Kuna teletorni 2017. aasta suve võtmesõnadeks on näituste “Banaane ei ole. Ajareis Nõukogude argipäeva” ja “Kittel ja põll”  toel 1970.-1980. aastate nostalgia, siis sünnipäeva puhul on külas vanasõidukite klubi Unic. Vaatamiseks ja lõbusõiduks on kohal sellest ajast pärit automudelid. Lõbusõidu hind on 5€.

Sündmuste ajakava ja tegevused:

10.-12. juuli

Päevajuht Marko Pille

12.00-19.00 BaseJump hüpped

12.00-17.30 Lastele AIRBAG JUMP

12.00-17.30 Lastele Pirita Seikluspargi atraktsioonid

12.00- 17.30 Vanasõidukite klubi Unic nostalgilised automudelid lõbusõiduks. Pilet 5 €

12.00-17.00 Lastele meisterdamine

12.15-12.45 Lastele Eti mängud

14.00-14.30 Lasteviktoriin. Parimatele Teletorni auhinnad!

15.10-16.00 Lastele Eti mängud

11.07 kl 16.30- 16.45 SEE Teatri nostalgiateemaline etendus sissepääsu ees

Laste õueala tegevused on tasuta.

Jaga seda postitust

Kommenteeri

Sinu meiliaadressi ei avaldata. Nõutud väljade juures on märge *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Vasta: *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kaotatud salasõna

Registreeri