Jaga seda postitust

HULL, AGA LAHE IDEE: Reisikorraldaja valib sinu eest sihtkoha, mille saad teada enne lennukile astumist

Amsterdamis kolm aastat tagasi tegevust alustanud reisikorraldaja pakub nii-öelda üllatusmuna teenust – neilt reisi tellides pole sul aimugi, mis sind ees ootab. Alles vahetult enne lennule registreerimist saad teada, kuhu lähitundidel reisid.

Kui tahad pääseda reisiplaani kokkupanekust ja olla valmis üllatusteks, on veebis tegutsev reisikorraldaja srprs.me väga hea lahendus. Reisikorraldaja ütleb, et see on inimeste rutiinist päästmiseks ja mugavustsoonist väljatoomiseks. Ilmselt see toimib, sest kliente jätkub.

srprs.me on alates 2014. aastast saatnud linnapuhkusele või seljakotireisile üle 50 000 inimese, nüüd alustasid nad tegevust ka Londonis. Suurbritannias on valikus seitse lennujaama, kust reisid väljuvad.

srprs.me pakub geniaalset teenust, seda muidugi nende jaoks, kes on valmis ettearvatavatest reisidest loobuma.

Sisuliselt on srprs.me su privaatne reisikorraldaja, kes valib sinu eest sihtkoha, ostab lennupiletid ja teeb broneeringud. Sealjuures ei lähe teenusepakkuja päris juhuse peale välja – ööbimispaiku valitakse vaid nende hulgast, millele on teised reisijad andnud häid hinnanguid.

Iga reisija saab endale personaalse aadressiga lehekülje, kus on loendur, mis näitab, kui kaua on reisini aega jäänud.

Seda lehekülge saab sõpradega jagada ja nad näevad sealt kohe pärast seda, kui sulle on vahetult enne lennuki õhkutõusmist teatatud sihtkoht, kuhu sa satud.

Seitse päeva enne reisi algust postitab reisikorraldaja sinu personaalsele lehele sihtkoha ilmaennustuse, et teaksid, mida kaasa pakkida.

Paar päeva enne reisi saadetakse sinu antud postiaadressil paberkaart, millel on kood. Kaart tuleb lennujaama kaasa võtta. Lennujaamas tuleb kaardil olevaid lahtreid kraapida (nagu loteriipiletil) ning sealt ilmuvad välja numbrid.

Need numbrid sisestad veebilehele ning alles siis saad teada, kuhu kohe lendama hakkad.

Proovime järele

Reisiportaal proovis järele, kuidas Suurbritannia näite põhjal lehekülg kuni maksmise hetkeni töötab.

Kõigepealt valin srprs.me lehelt, kas lähen linnareisile või eelistan seikluslikumat seljakotireisi.

Siis valin lennujaama, kust soovin lahkuda. Valitud sai Edinburgh.

Reisijate arvu saab valida vahemikus 1-9. Valin 1 reisija.

Reisi pikkuseks valin 3 päeva, hind algab 150 eurost. Valikus on ka 4 ja 5 päeva, mille hinnad algavad vastavalt 180-st ja 200-st eurost.

Teada tuleb anda ka seda, kas reis võiks olla ükskõik kuhu Euroopasse või Vahemere-äärsesse Euroopasse. See on vajalik selleks, et teha vahet kliimal. “Ükskõik kus Euroopas” võib olla halva suusailmaga Eesti, “Vahemere-äärne Euroopa” eeldab aga rannailma.

Seejärel tuleb valida, kas soovin magada hotellis või hostelis ning millises vahemikus võiks olla lennuki väljumisaeg ja tagasilend.

Samalt lehelt saab kohe kõrvalt vaadata lahkumiskuupäevi ja lõpphindu. Näiteks 18. juunil väljuv kolmepäevane reis läheb mulle maksma 285 eurot.

Kui need valikud on tehtud, tuleb teada anda oma nimi, telefon ja muud isiklikud andmed.

Et puhkusereis täiesti valesse kohta ei satuks, palutakse teatada kolm paika, kuhu ma mingil juhul lennata ei taha ning lisada veel märkusi, mida reisikorraldaja võiks teada. Seejärel saan maksta.

Praegu töötab srprs.me vaid neljas riigis: Suurbritannias, Hollandis, Iirimaal ja Belgias. Neis riikides on seesugust teenust hea pakkuda, sest kõikjalt väljub palju odavlende ja lõpphinnad jäävad mõistlikuks.

Eestist lennates oleks hinnad kõrgemad ja sihtkohti oleks keerulisem valida. Muidu aga tore idee, mis vähemalt Euroopas, kus vahemaad väiksed ja lennuühendus suurepärane, toimib hästi.

Jaga seda postitust

Kommenteeri

Sinu meiliaadressi ei avaldata. Nõutud väljade juures on märge *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Vasta: *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kaotatud salasõna

Registreeri