Jaga seda postitust

Ihaldatud soojamaareisid algavad – kuhu saab lennata ja kuidas praegu üldse reisida saab?

Praegu kaugest soojamaareisist mõelda tundub kohatu või mõnele lausa kuritegelik, aga fakt on, et pakettreise pakutakse ning seiklushimu ja puhkusejanu saab ohutusmeetmeid arvesse võttes rahuldada.

Kanaarid, Egiptus, Türgi, Bali, Seišellid – need on kõik eestlaste vanad lemmikud, kuhu saab lennata ja kus varbad sooja merevette pista juba praegu või lähinädalail, kirjutab Maaleht.

“Milleks oodata Türgi lõunarannikule reisimisega aprillini, kui sinna saab juba praegu?” küsib Estravel oma uudiskirjas. Ettevõtte teatel on Alanyas järgmine nädal oodata päeval kuni 21 kraadi sooja.

Türki saab juba praegu lennata Finnairiga Tallinnast Helsingi kaudu igal esmaspäeval. Estravel märgib, et praegu on majutus Türgis eriti soodne. Turiste peaaegu pole.

Majutusehindu vaadates on Alanyas praegu tõepoolest taskukohane puhata või õigem oleks öelda ülimalt odav. Estraveli valikus välja pakutud Rosella hotellis, mis on ranna vahetus läheduses asuv lihtne kolmetärnihotell, maksab kahene tuba nädalaks (8.-14.02) kokku vaid 59 eurot. Hommikusööki hinnas ei ole.

Hoopis uhkemas Hotel Kaptanis saavad aga kaks inimest samal perioodil toa koos hommikusöögiga 270 euro eest, mis on samuti odav.

Pikemalt loe praegusel ajal reisimise võimalikkusest ja ohutusmeetmetest siit.

Jaga seda postitust

Kommenteeri

Sinu meiliaadressi ei avaldata. Nõutud väljade juures on märge *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Vasta: *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kaotatud salasõna

Registreeri